Видео интервју со Тони од Преспав: „Чудно е кога Коста ќе го каже точно текстот на снимање“


Видео интервју со Тони од Преспав: „Чудно е кога Коста ќе го каже точно текстот на снимање“

Дали сте подготвени за новата сезона на Преспав? Пред самиот почеток (денес во 20:15 часот), ве загреваме со мини интервју со Игор Стојчевски (Тони), кој открива интересни детали за серијата и снимањето.

video-intervju-so-toni-od-prespav-chudno-e-koga-kosta-kje-go-pogodi-tekstot-na-snimanje-01.jpg

За време на снимањето на четвртата сезона на Преспав, која почнува да се емитува денес, Игор Стојановски ни откри неколку интересни работи од „зад сцената“.

За него најтешко нешто на снимањето било да се задржи сериозноста и да не се „прсне“ од смеење, а ако требало да си ја менува улогата со некого, би го избрал ликот на Коста.

Во краткиот разговор, тој открива и кои се новите сопственици на Преспав и дали ќе му се погодат на инспектор Томе.

Што открива Игор Стојчевски за снимањето на Преспав:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Борислав Калковалиев: „Чест е да се биде дел од медицинскиот тим на Фудбалската репрезентација на Ма... Какви повреди најчесто доживуваат фудбалерите, што значи да се биде дел од медиц...
Интервју со мајката на најпопуларното девојче на Инстаграм во регионот: „Ники е природно зборлеста, ... Андријана живее во САД 13 години, а иако се навикнала на животот, станува ностал...
Христијан Коцев ослабе 50kg: „Јадев по 2 бургери на оброк, откажувањето од храна беше голема жртва“ „Во 2016-та бев аутсајдер на Скопски маратон и се прашував кој може да истрча по...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg