Видео интервју со Тони Зен: „Во мое време телевизорот кога ќе го стиснеш на 1, тројката излегуваше, кецот пропаѓаше“


Видео интервју со Тони Зен: „Во мое време телевизорот кога ќе го стиснеш на 1, тројката излегуваше, кецот пропаѓаше“

Колку се има променето низ годиниве, дали сè уште му приоѓаат обожавателите, но и што би забранил во нашето општество? Тони Зен на гости во CRNOBELO.com…

video-intervju-so-toni-zen-vo-moe-vreme-televizorot-koga-kje-go-stisnesh-na-1-trojkata-izleguvashe-kecot-propagjashe-0010.jpg

Познатиот рапер ја збогати нашата редакција со одлично расположение  и несебично поразговара на сите теми кои пробудуваат длабоки чувства за него.

Тој вели дека денешните генерации немаат поим за времето во кое живеел, сподели дека раѓањето на синчето Јасен му бил најдобар момент од 2019-та година, но и откри дека не би сакал секој да го има неговиот број.

Погледете го видео интервјуто со Тони Зен:

Н. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Видео интервју со Леонардо Хусеини: Како е да се биде... танчар и кореограф Кој го открил неговиот талент, дали Македонците ги бидува за танцување, знае ли ...
Видео интервју со Нина Деан: Ни го откри полот и името на бебето, а вели дека Атанас се бакнува најд... Со која колешка ѝ е најслатко кафето, кога се очекува приновата, но и кој е најл...
Видео интервју со Тина Мицковска: Како е да се биде... портпарол на ЗОО Скопје Какви се животните во ЗОО Скопје навечер, кој има избегано од кафезот и колку вк...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg