Видео интервју со Нина Деан: Ни го откри полот и името на бебето, а вели дека Атанас се бакнува најдобро од колегите


Видео интервју со Нина Деан: Ни го откри полот и името на бебето, а вели дека Атанас се бакнува најдобро од колегите

Со која колешка ѝ е најслатко кафето, кога се очекува приновата, но и кој е најлудиот подарок што ѝ го подариле? Нина Деан на гости во CRNOBELO.com…

video-intervju-so-nina-dean-ni-go-otkri-polot-i-imeto-na-bebeto-a-veli-deka-atanas-se-baknuva-najdobro-od-kolegite01.jpg

Прекрасната и шармантна Нина Деан ни гостуваше во нашата редакција и некако со леснотија низ насмевка ни сподели детали за професионалниот, но и приватниот живот, кои досега не сме ги знаеле за неа.

Таа вели дека Мартин ѝ е прва и последна љубов како од бајките, ни откри дека очекуваат машко дете, но и екслузивно за нас сподели какво име би сакала да му даде.

Погледнете го целото видео интервју со Нина Деан:

Н. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Видео интервју со Леонардо Хусеини: Како е да се биде... танчар и кореограф Кој го открил неговиот талент, дали Македонците ги бидува за танцување, знае ли ...
Видео интервју со Антониа Гиговска: „Последна лага што ја кажав – бев на факултет“ Koe e jадењето без кое не може да си го замисли денот, која е најлудата работа ш...
Видео интервју со Мартија Станојковиќ: „Кога мама дозна за дечкото, ме однесе на неколку дена во Охр... Како се снаоѓа во кујната, што посакува да ѝ купи дечкото Милан за 16-ти роденде...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg