Анастасија Ражнатовиќ со досега необјавени фотки му го честита роденденот на сопругот: „Те сака твојата сопруга“

„Те сака твојата жена засекогаш и најмногу“ – му порача Анастасија Ражнатовиќ на својот сопруг Немања Гудељ, кој го прослави 32-иот роденден. Пејачката сподели досега необјавени фотки, со кои покажа дека парот ужива во љубовта и во заедничкиот живот.

anastasija-razhnatovikj-so-dosega-nevideni-fotki-mu-go-chestita-rodendenot-na-soprugot-te-saka-tvojata-sopruga-01.jpg

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, на својот сопруг Немања Гудељ му го честита роденденот со фотки што јавноста за првпат имаше можност да ги види.

Нивните обожаватели имаа можност да видат одблиску како изгледаат бурмите што парот ги носи, но и да погледнат неколку видеа од нивните патувања ова лето.

Фотографии на кои се бакнуваат, на кои таа му седи во скут и на кои разменуваат нежности.

anastasija-razhnatovikj-so-dosega-nevideni-fotki-mu-go-chestita-rodendenot-na-soprugot-te-saka-tvojata-sopruga-10.jpg

Сѐ на сѐ, Анастасија успеала да собере некои од најубавите мигови во нивниот живот, што досега јавноста немала можност да ги види.

Анастасија покажа дека парот е навистина вљубен и ужива во заедничкиот живот.

За да ги видите видеата, кликнете на стрелките во објавата.

До објавата, таа кратко напиша:

„Среќен роденден љубов моја. Те сака твојата жена засекогаш и најмногу“.

anastasija-razhnatovikj-so-dosega-nevideni-fotki-mu-go-chestita-rodendenot-na-soprugot-te-saka-tvojata-sopruga-02.jpg

Инаку, Немања го прослави 32-иот роденден, а тој и Анастасија се заедно повеќе од една година.

Тие стапија во брак во август годинава, а пред еден месец, Немања со романтичен гест ѝ ја честита годишнината од врска на својата сакана.

Погледнете повеќе фотографии во продолжение:

anastasija-razhnatovikj-so-dosega-nevideni-fotki-mu-go-chestita-rodendenot-na-soprugot-te-saka-tvojata-sopruga-03.jpg

anastasija-razhnatovikj-so-dosega-nevideni-fotki-mu-go-chestita-rodendenot-na-soprugot-te-saka-tvojata-sopruga-04.jpg

anastasija-razhnatovikj-so-dosega-nevideni-fotki-mu-go-chestita-rodendenot-na-soprugot-te-saka-tvojata-sopruga-05.jpg

anastasija-razhnatovikj-so-dosega-nevideni-fotki-mu-go-chestita-rodendenot-na-soprugot-te-saka-tvojata-sopruga-06.jpg

anastasija-razhnatovikj-so-dosega-nevideni-fotki-mu-go-chestita-rodendenot-na-soprugot-te-saka-tvojata-sopruga-07.jpg

anastasija-razhnatovikj-so-dosega-nevideni-fotki-mu-go-chestita-rodendenot-na-soprugot-te-saka-tvojata-sopruga-09.jpg

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Се венчаа Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ во Шпанија - изгравирани бурми, бел романтичен фустан... По помалку од еден месец од свршувачката, пејачката и фудбалерот си ветија љубов...
Видео кое го згрози регионот: Босанскиот рапер Буба Корели ја влече девојката за коса на улица + сит... „Се надевам дека ова го гледаат девојчиња и жени кои одат на настапите на Буба К...
Анастасија Ражнатовиќ е бремена - очекува девојче со фудбалерот Немања Гудељ Анастасија Ражнатовиќ веќе 6 месеци речиси комплетно е преселена во Шпанија кај ...
Бившиот на Цеца, со малку оседена коса, ужива во љубовта со некогашната Мис Србија – ја преболи пеја... „Сонце, песок, море и ти. Само мој“, напиша новата девојка на бизнисменот Богдан...
„Се вљубив во сопругот на насловна страница, не му се допаѓа тоа што јас го готвам“ - Лепа Брена отк... „Кога сме дома, јас не сум Лепа Брена, а тој не е светски познат тенисер. Јас су...
Првиот дечко ѝ загинал, има дует со Врчак: Факти за Анабела Атијас, позната како Фанки Џи и мајка на... Била многу млада кога го загубила првиот дечко кого многу го сакала, доживеала в...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg