Анастасија Ражнатовиќ со досега необјавени фотки му го честита роденденот на сопругот: „Те сака твојата сопруга“

„Те сака твојата жена засекогаш и најмногу“ – му порача Анастасија Ражнатовиќ на својот сопруг Немања Гудељ, кој го прослави 32-иот роденден. Пејачката сподели досега необјавени фотки, со кои покажа дека парот ужива во љубовта и во заедничкиот живот.

anastasija-razhnatovikj-so-dosega-nevideni-fotki-mu-go-chestita-rodendenot-na-soprugot-te-saka-tvojata-sopruga-01.jpg

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, на својот сопруг Немања Гудељ му го честита роденденот со фотки што јавноста за првпат имаше можност да ги види.

Нивните обожаватели имаа можност да видат одблиску како изгледаат бурмите што парот ги носи, но и да погледнат неколку видеа од нивните патувања ова лето.

Фотографии на кои се бакнуваат, на кои таа му седи во скут и на кои разменуваат нежности.

anastasija-razhnatovikj-so-dosega-nevideni-fotki-mu-go-chestita-rodendenot-na-soprugot-te-saka-tvojata-sopruga-10.jpg

Сѐ на сѐ, Анастасија успеала да собере некои од најубавите мигови во нивниот живот, што досега јавноста немала можност да ги види.

Анастасија покажа дека парот е навистина вљубен и ужива во заедничкиот живот.

За да ги видите видеата, кликнете на стрелките во објавата.

View this post on Instagram

A post shared by Anastasija Gudelj (@raznatovicanastasija)

До објавата, таа кратко напиша:

„Среќен роденден љубов моја. Те сака твојата жена засекогаш и најмногу“.

anastasija-razhnatovikj-so-dosega-nevideni-fotki-mu-go-chestita-rodendenot-na-soprugot-te-saka-tvojata-sopruga-02.jpg

Инаку, Немања го прослави 32-иот роденден, а тој и Анастасија се заедно повеќе од една година.

Тие стапија во брак во август годинава, а пред еден месец, Немања со романтичен гест ѝ ја честита годишнината од врска на својата сакана.

Погледнете повеќе фотографии во продолжение:

anastasija-razhnatovikj-so-dosega-nevideni-fotki-mu-go-chestita-rodendenot-na-soprugot-te-saka-tvojata-sopruga-03.jpg

anastasija-razhnatovikj-so-dosega-nevideni-fotki-mu-go-chestita-rodendenot-na-soprugot-te-saka-tvojata-sopruga-04.jpg

anastasija-razhnatovikj-so-dosega-nevideni-fotki-mu-go-chestita-rodendenot-na-soprugot-te-saka-tvojata-sopruga-05.jpg

anastasija-razhnatovikj-so-dosega-nevideni-fotki-mu-go-chestita-rodendenot-na-soprugot-te-saka-tvojata-sopruga-06.jpg

anastasija-razhnatovikj-so-dosega-nevideni-fotki-mu-go-chestita-rodendenot-na-soprugot-te-saka-tvojata-sopruga-07.jpg

anastasija-razhnatovikj-so-dosega-nevideni-fotki-mu-go-chestita-rodendenot-na-soprugot-te-saka-tvojata-sopruga-09.jpg

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Се венчаа Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ во Шпанија - изгравирани бурми, бел романтичен фустан... По помалку од еден месец од свршувачката, пејачката и фудбалерот си ветија љубов...
Видео кое го згрози регионот: Босанскиот рапер Буба Корели ја влече девојката за коса на улица + сит... „Се надевам дека ова го гледаат девојчиња и жени кои одат на настапите на Буба К...
Бившиот на Цеца, со малку оседена коса, ужива во љубовта со некогашната Мис Србија – ја преболи пеја... „Сонце, песок, море и ти. Само мој“, напиша новата девојка на бизнисменот Богдан...
Марија Шерифовиќ објасни зошто не сака второ дете: „Кога синот ќе има 20, јас ќе имам 60 години“ „Јас не се сеќавам на семејни летувања и зимувања. Кога бев мала, мајка ми по 3 ...
Се родил без знаци на живот, мислеле дека ќе има трајни последици – Како изгледа денес постариот бра... Познато е дека српскиот музичар Михајло Веруовиќ Војаж ретко споделува детали од...
Раскошна роденденска забава за првиот син на Вељко Ражнатовиќ – покрај базен, со тема Paw Patrol (фо... Малиот Жељко го прослави 4-иот роденден во двор покрај базен, со огромен број на...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg