Цеца на романтична вечера со 10 години помладиот дечко во Кипар (фото)


Цеца на романтична вечера со 10 години помладиот дечко во Кипар (фото)

Цеца е вљубена и не го крие тоа. Таа сподели видео како ужива во вечера на Кипар заедно со нејзиното 10 години помладо момче Богдан и сестра ѝ Лидија.

ceca-na-romantichna-vechera-so-10-godini-pomladiot-dechko-vo-kipar-foto-01.jpg

Балканската фолк дива Цеца Ражнатовиќ (48) го користи секој слободен миг за да ужива на нејзината вила во Кипар, а таа викендов е таму со нејзиното момче Богдан Срејовиќ (38) и нејзината сестра Лидија.

Цеца во Инстаграм Стори сподели кратко видео од вечерата каде се заедно со Богдан и со сестра ѝ Лидија и им даде можност на нејзините следбеници да видат каква е атмосферата таму.

ceca-na-romantichna-vechera-so-10-godini-pomladiot-dechko-vo-kipar-foto-02.jpg

Богдан, пак, на својот Инстаграм профил објави нивна заедничка фотографија од вечерата.

Цеца и Богдан се заедно од јануари годинава, а во февруари балканската фолк дива за првпат објави нивни заеднички фотографии на социјалните мрежи.

ceca-na-romantichna-vechera-so-10-godini-pomladiot-dechko-vo-kipar-foto-03.jpg

Инаку, познато е дека Цеца редовно оди на Кипар, каде има сопствена луксузна вила и каде има голем број пријатели. Нејзините деца Вељко и Анастасија го завршија образованието таму.

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Живее во раскошна вила, но е навистина скромен“ – Соседите откриваат каков човек е Здравко Чолиќ (7... За него годините се само бројка, тој е безвременски музичар кој му даде многу на...
Гласини дека партнерот ја изневерува, 4 деца на 31 година - факти за филмската ќерка на Никола Којо ... По едногодишната врска со синот на познат српски нарко-бос Мирка (31), беше во в...
„На моето НЕ, тој ме однесе некаде среде ноќ и ме мачеше“ – Српска актерка го обвини за силување сво... Деновиве српската јавност повторно е разбранувана од уште едно сведоштво за силу...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg