Eдна од најатрактивните жени во регионот на 59 години е поим за сексапил на плажа во Охрид (фото)

Српската актерка Лидија Вукичевиќ е една од најатрактивните жени во регионот, а периодов престојува во Македонија и восхитува со фит, младешкиот изглед. Дали би ѝ дале 59 години?

59-godishna-srbinka-e-poim-za-fit-izgled-na-plazha-vo-ohrid-01.jpg

Српската актерка Лидија Вукичевиќ години наназад ја носи титулата една од најатракативните дами од јавниот живот во регионот.

59-godishna-srbinka-e-poim-za-fit-izgled-na-plazha-vo-ohrid-04.jpg

Таа и на 59 години изгледа неверојатно фит, а доказ за тоа се фотките од неа на плажа во Охрид.

Лидија во бели бикини ужива во сончање крај Охридското Езеро.

Во нашата држава престојува поради ангажмани околу театарски претстави, а во описот на фотките од Охрид напиша:

„Кога ќе ми кажат дека треба да преминам уште 2.000 километри и да одиграм уште 10 претстави, а јас вака...“

Инаку, Лидија помина повеќе градови низ Македонија меѓу кои Штип, Битола, Кичево итн.

Нејзиното мото вели дека е: „Сама на себе најдобро си угодувам“.

Лидија Вукичевиќ во Охрид:

59-godishna-srbinka-e-poim-za-fit-izgled-na-plazha-vo-ohrid-03.jpg

59-godishna-srbinka-e-poim-za-fit-izgled-na-plazha-vo-ohrid-02.jpg

Повеќе фотографи од неа направени во Македонија периодов:

59-godishna-srbinka-e-poim-za-fit-izgled-na-plazha-vo-ohrid-05.jpg

Прочитајте и Лидија Вукичевиќ (59) „не старее“ - со фотки во бикини покажа зошто е една од најубавите жени во регионот

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Србинка згрозена од сцена на грчка плажа: „Ископаа дупка во песок за детето да се олесни - срам ми е... „Во еден момент девојчето кажа дека ѝ се кака, а дедо ѝ ископа дупка покрај море...
Милица Дабовиќ од Survivor зборува за профилот на сајт за возрасни: „Немам намера да продавам порно ... „Во моментов работам на отварање на мојот бутик, сакам да продавам облека, не зн...
Јахтата на Лепа Брена е поим за луксуз (фото) Од зајдисонца залиени со шампањ до дружби со пријателките и романтични мигови со...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg