Листа на најпластичните Србинки (фото)

Од пејачки до ријалити ѕвезди и старлети, српските ТВ екрани се преплавени со „пластични девојки“...

lista-na-najplastichnite-srbinki-foto-01.jpg

Во Србија сè повеќе на сцена се пластичните операции, но, за жал, некои од девојките претеруваат со корекциите на себе.

Од полни усни и прчести носеви до огромни гради, тие прават разни зафати на себе.

Некои се пејачки, некои се старлети, трети ријалити ѕвезди, но на оваа листа се некои од најпластичните Србинки, кои се дел од јавниот живот.

Дел од најпластичните Србинки:

Aна Корач

https://www.instagram.com/p/Cfw0L22joVq/

https://www.instagram.com/p/Cfleyetjp-u/

https://www.instagram.com/p/CedVnNxO8Sx/

Тамара Ѓуриќ

Маја Маринковиќ

Сораја Вучелиќ

https://www.instagram.com/p/CgWgLq7s3sA/

Станија Добројевиќ

Ивана Николиќ

https://www.instagram.com/p/CegG1iBt1Vh/

https://www.instagram.com/p/Cd75daQt8Hd/

Мими Оро

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Запознајте ја атрактивната сопруга на голманот на Црвена Ѕвезда - луксузен животен стил, извајано те... Атрактивната Србинка привлекува внимание секогаш кога оди да го бодри сопругот н...
Србинка води бајковит живот во Калифорнија - сопруг богат наследник, 3 деца (фото) Ивана за себе вели дека е горда Србинка, која живее во Калифорнија, и мајка на 3...
Една од најпластичните Србинки се оствари во улогата на мајка, но не сопира со корекциите (фото) Таа на само 18 години ја направила првата пластична операција и ставила силикони...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg