Фудбалер од Црвена Ѕвезда со шут го откри полот на бебето (видео)

Фудбалерот Александар Драговиќ на крајот од чинот имаше дури и сина патика. Забавно во негов, фудбалски стил или претерано?

srpski-fudbaler-od-crvena-dzvezda-so-shut-go-otkri-polot-na-bebeto-interesno-ili-preterano-video-01.jpg

Александар Драговиќ (31), австриски фудбалер кој игра во клубот Црвена Ѕвезда, очекува дете со неговата партнерка Кристина Јовановиќ, а сега на интересен начин го откри полот на детето. Тој е роден во Виена, а неговите родители се од Белград.

Со прав во сина боја тој откри дека очекува син, но интересно е што тоа го направи со шут на фудбалско топче, од кое по ударот излезе правот.

srpski-fudbaler-od-crvena-dzvezda-so-shut-go-otkri-polot-na-bebeto-interesno-ili-preterano-video-02.jpg

srpski-fudbaler-od-crvena-dzvezda-so-shut-go-otkri-polot-na-bebeto-interesno-ili-preterano-video-03.jpg

Интересно и во фудбалски стил или претерано, што мислите?

Видео од откривањето на полот:

Повеќе фотографии од парот:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Се вљубив во сопругот на насловна страница, не му се допаѓа тоа што јас го готвам“ - Лепа Брена отк... „Кога сме дома, јас не сум Лепа Брена, а тој не е светски познат тенисер. Јас су...
Весна Змијанац откри непознати детали: „Николија носи моја облека, од една песна заработив 500.000 е... Нејзините песни се пеат со години наназад, а Весна Змијанац не крие дека хитовит...
Јелена Карлеуша е ѓаволица за Halloween, една од најсмелите маски годинава - како ѝ го боеја голото ... Со високи црвени латекс чизми и танга гаќички со ѓаволска опашка, Јелена Карлеуш...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg