Си го промени личниот опис со операции, со сопругот е од 17 години: Факти за српската пејачка Маја Беровиќ

Б. С. Б. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Маја Оџаклиевска (68) се пресели на село со внукот со аутизам, кој има 13 години, а уште не зборува:... „Јас прва забележав дека нешто не е во ред со мојот внук, а не мојата ќерка. Јас...
„Се вљубив во сопругот на насловна страница, не му се допаѓа тоа што јас го готвам“ - Лепа Брена отк... „Кога сме дома, јас не сум Лепа Брена, а тој не е светски познат тенисер. Јас су...
Бака Прасе го покажа својот нов стан од 1 милион евра - има базен и спектакуларен поглед кон цел Бел... „Колку го платив станот? Па, милион и пол. А, ентериерот беше уште 700.000 евра....

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg