Врчак ужива на одмор во луксузен ресорт на море (фото)

Пред извесен период најави нови музички проекти, а во меѓувреме Раде Врчаковски Врчак ужива во овошје и вкусни десерти на одмор.

vrchak-uzhiva-na-odmor-vo-luksuzen-resort-na-more-foto-01.jpg

Раде Врчаковски Врчак пред извесен период најави дека по долго време се враќа на македонската музичка сцена и дека работел на снимање на албум во Америка.

Периодов, тој ужива на одмор во луксузен ресорт на море, најверојатно во Грција, иако тој самиот не ја откри локацијата со фотографиите што ги објави на Фејсбук.

vrchak-uzhiva-na-odmor-vo-luksuzen-resort-na-more-foto-02.jpg

Со овошје и вкусни десерти пред себе, Врчак изгледа дека одлично се релаксира.

vrchak-uzhiva-na-odmor-vo-luksuzen-resort-na-more-foto-03.jpg

vrchak-uzhiva-na-odmor-vo-luksuzen-resort-na-more-foto-002.jpg

Тој повторно позира со своите омилени очила за сонце со кои во месец март објави фотографија од Маврово.

vrchak-uzhiva-na-odmor-vo-luksuzen-resort-na-more-foto-04_copy.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Maкедонка, што живее во САД, го откри полот на бебето со натпис на куќата и украси во дворот - најср... „Бидејќи синот Адам (3) беше возбуден за тоа дека ќе биде голем брат, сакав дозн...
Лила по 4 месеци повторно на Бали: „Затоа што еднаш не е доволно“ Лила Филиповска повторно ужива на Бали, само неколку месеци откако го посети ост...
Ќерката на Сара Мејс и Димитар го прослави 5-тиот роденден со тематска забава и торта на 3 ката (фот... „Во свет полн со Барби и Wednesday, горд сум што избра да бидеш Wonder Woman. Ср...
Лила и Биг Мама го истражуваат Сингапур – По влечки на аеродром, на молитва во будистички храм (фото... „Од авион се симна со папучиве и низ цел аеродром вака шеташе. Не можеш да не ја...
Ресторан во Свети Николе е вистинска есенска бајка со тикви, суво цвеќе и сено (фото) Со доминација на портокалови нијанси и многу различни облици на тикви, овој лока...
Тамара Тодевска на викенд со децата во Маврово: Зимски лудории на Хана и Дарен Тамара Тодевска ужива во Маврово со своите две деца и споделува на Инстаграм как...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg