Перо Антиќ со татко му, Спенџарска славеше роденден со дечкото во Солун - Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм?

Водителката Јелена Спенџарска роденденот го прослави во Солун со својот дечко, Гркот Лукас, па на Инстаграм Стори објави заедничка фотка и вели дека тој ѝ е најубавиот подарок... Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм?

pero-antikj-so-tatko-mu-spendjarska-slaveshe-rodenden-so-dechkoto-vo-solun-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-01_copy.jpg

Перо Антиќ објави неколку фотки со својот татко Зоран, кој е поранешен кошаркар, а со нив беше и девојката на Перо, Сања Ристиќ.

Панчо откри дека неговиот помал син наполнил 9 години, а роденденската забава ја направија во Градски парк.

Нашиот познат шминкер Александар Дадар сподели фотографија со Северина, откако ја нашминка за нејзиниот концерт во Скопје.

„Ти благодарам на довербата што секогаш ми ја даваш моја драга Северина“, напиша тој.

Што правеа македонските ѕвезди на Инстаграм минатата недела?

Лила вели дека ѝ фали витамин Д - Дубаи...

View this post on Instagram

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

pero-antikj-so-tatko-mu-spendjarska-slaveshe-rodenden-so-dechkoto-vo-solun-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-14.jpg

pero-antikj-so-tatko-mu-spendjarska-slaveshe-rodenden-so-dechkoto-vo-solun-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-13.jpg

Дадар и Северина пред скопскиот концерт

Водителката Ирена Спировска се искачи на Лешница, Шар Планина

pero-antikj-so-tatko-mu-spendjarska-slaveshe-rodenden-so-dechkoto-vo-solun-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-17.jpg

pero-antikj-so-tatko-mu-spendjarska-slaveshe-rodenden-so-dechkoto-vo-solun-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-16.jpg

Перо Антиќ во ресторан со татко му Зоран и девојката Сања Ристиќ

pero-antikj-so-tatko-mu-spendjarska-slaveshe-rodenden-so-dechkoto-vo-solun-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-20.jpg

pero-antikj-so-tatko-mu-spendjarska-slaveshe-rodenden-so-dechkoto-vo-solun-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-21.jpg

Ружица Брчиоска од „Ареа“ ја посети Волковијата

pero-antikj-so-tatko-mu-spendjarska-slaveshe-rodenden-so-dechkoto-vo-solun-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-11.jpg

Фудбалерката Наташа Андонова објави фотографии од Алтеа, Шпанија

pero-antikj-so-tatko-mu-spendjarska-slaveshe-rodenden-so-dechkoto-vo-solun-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-04.jpg

pero-antikj-so-tatko-mu-spendjarska-slaveshe-rodenden-so-dechkoto-vo-solun-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-05.jpg

pero-antikj-so-tatko-mu-spendjarska-slaveshe-rodenden-so-dechkoto-vo-solun-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-03.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Тие им се најголема поддршка - Како изгледаат сопругите на македонските пејачи? Јоце Панов и неговата избраничка биле во врска 10 години пред да стапат во брак,...
Познати Македонки кои веќе добиле внучиња, а изгледаат одлично Фолкерката Даниела Темелковска годинава стана баба, но на Инстаграм мами воздишк...
Јелена Спенџарска со љубовна порака за саканиот Лукас: „Кога изгубив надеж, ми се појави како гром о... „На почетокот мислев дека е скриена камера, зашто не ми беше реално, нема да лаж...
Миа Костова му организираше тематска забава за 11-иот роденден на синот со црни балони и црна торта ... „Денес се молиме на сите богови да не ни се спои небо и земја, дечкото слави род...
Игор Џамбазов со семејни фотки од 1970-тите, Дарко Илиевски чека второ дете: Што прават македонските... Васил Зафирчев ја најави новата сезона на „Преспав“, тенисерот Калин Ивановски в...
Популарни плажи со бич-барови покрај Охридското Езеро што треба да ги посетите Кои бич барови и плажи работат ова лето? Каде би можеле да ги поминете деновите ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg