Лила и Биг Мама уживаат во Бодрум: „Кај што сме ние таму е забавата“

„Летнав, да не ме мислите“, напиша Лила на Инстаграм и така најави ново патување со својата пријателка, Биг Мама.

lila-na-odmor-vo-bodrum-letnav-da-ne-me-mislite-01.jpg

Водителката Лила Филиповска е на летување во Бодрум. Откако претходно неколкупати беше на викенд во Грција, таа замина на одмор во Турција во мај.

„Летнав, да не ме мислите“, напиша таа на фотографиите направени на аеродром.

View this post on Instagram

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Како и на неколку патувања претходно, Лила и сега е во друштво на својата пријателка, пејачката Биг Мама.

View this post on Instagram

A post shared by Big Mama (@bigitos)

Тие на Инстаграм секојдневно објавуваат фотки и видеа од патувањето и ги споделуваат најинтересните моменти од нивното дружење со своите следбеници. Велат, „каде се тие, таму е забавата“.

lila-na-odmor-vo-bodrum-letnav-da-ne-me-mislite-02.jpg

Најголемо внимание, сепак, предизвикуваат оние на кои се во костим за капење, па не изостануваат ни комплиментите на сметка на нивниот одличен изглед.

„Како сирена си“, „Презгодни“, „Гориш Лила“, „Уживајте царици“, „Земи ме со тебе“, се само дел од коментарите.

lila-na-odmor-vo-bodrum-letnav-da-ne-me-mislite-04.jpg

Лила во свој стил покажа дека и овој пат навистина ужива на одморот.

„Знаеш каде да ме најдеш“, напиша таа и објави фотки на кои се сонча на лежалка во базен.

Повеќе фотографии од одморот на Лила и Биг Мама:

lila-i-big-mama-uzhivaat-vo-bodrum-kaj-shto-sme-nie-tamu-e-zabavata-05.jpg

lila-i-big-mama-uzhivaat-vo-bodrum-kaj-shto-sme-nie-tamu-e-zabavata-02.jpg

lila-i-big-mama.jpg

lila-i-big-mama-uzhivaat-vo-bodrum-kaj-shto-sme-nie-tamu-e-zabavata-03.jpg

lila-i-big-mama-uzhivaat-vo-bodrum-kaj-shto-sme-nie-tamu-e-zabavata-04.jpg

А. Ј. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Лила по 4 месеци повторно на Бали: „Затоа што еднаш не е доволно“ Лила Филиповска повторно ужива на Бали, само неколку месеци откако го посети ост...
Лила Филиповска: „Канцерот не знае ни кои сте, ни колку години имате, ни од каде доаѓате“ „Јас сакам да го гледам светот со розови очила, така е многу поубав, така го гле...
Лила и Биг Мама го истражуваат Сингапур – По влечки на аеродром, на молитва во будистички храм (фото... „Од авион се симна со папучиве и низ цел аеродром вака шеташе. Не можеш да не ја...
Миа Костова - бикини со висок струк, Мартија Станојковиќ - храбри модели: Kaкви костими за капење из... Топлите летни денови ги намамија познатите дами на плажа, а тие покажаа дека одл...
„Се молам да не заплачам додека пеам“: Ивона Јо ги испеа омилените песни од Тоше во Крушево „'Игри без граници' и 'Полско цвеќе' не можам да ги пеам, да дадам емоција, а да...
Миа Костова гневна откако нејзиниот син бил жртва на врснички булинг - ѝ се обрати јавно на мајката ... „Андрија на училиште добил многу грозен коментар од дете од клас. Не од оние рег...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg