Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Катарина Ивановска со новиот дечко, Елена Најдоски сонува дека е на море: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм?

Пејачите Андријана Петрушовска и Мики Секуловски, кои завршија на 2-ро и 3-то место во „Ѕвездите на Гранд“, се дружеа во Скопје по финалето на шоуто, а Елена Најдоски објави фотографија од крстарење со јахта на море, па напиша: „Ментално сум тука“.

katarina-ivanovska-so-noviot-dechko-elena-najdoski-sonuva-deka-e-na-more-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-01.jpg

Катарина Ивановска сподели фотка со новиот дечко, Стефан Ханџиски, а актерот Жарко Димовски откри дека учествувал на хуманитарен фудбалски натпревар во Белград, во организација на здруженијата „Бисерно срце“ и „Секогаш со децата“.

Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм?

Емра Куртишова е на летување во Неи Пори, со сопругот, актерот Петар Стојановски

katarina-ivanovska-so-noviot-dechko-elena-najdoski-sonuva-deka-e-na-more-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-11.jpg

katarina-ivanovska-so-noviot-dechko-elena-najdoski-sonuva-deka-e-na-more-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-20.jpg

Во Неи Kаликратија е водителот Ненад Георгиевски со семејството

View this post on Instagram

A post shared by Nenad Gjorgjievski (@nenad_gjorgjievski)

View this post on Instagram

A post shared by Nenad Gjorgjievski (@nenad_gjorgjievski)

katarina-ivanovska-so-noviot-dechko-elena-najdoski-sonuva-deka-e-na-more-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-07.jpg

katarina-ivanovska-so-noviot-dechko-elena-najdoski-sonuva-deka-e-na-more-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-06.jpg

katarina-ivanovska-so-noviot-dechko-elena-najdoski-sonuva-deka-e-na-more-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-05.jpg

Елена Најдоски објави стара фотка од крстарење со јахта и посака да е на море

Андријана Петрушовска и Мики Секуловски

katarina-ivanovska-so-noviot-dechko-elena-najdoski-sonuva-deka-e-na-more-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-03.jpg

Катарина Ивановска со дечкото

katarina-ivanovska-so-noviot-dechko-elena-najdoski-sonuva-deka-e-na-more-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-19.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Катарина Ивановска прослави една година врска со саканиот Стефан во Абу Даби: „12 месеци љубов“ Катарина Ивановска преку Инстаграм откри дека е една година во љубов со Стефан Х...
Елена од гевгелиско спаси и трет штрк: „Девојчиња го донесоа кај мене со повредено крило“ „Вториот штрк е здрав и во август ќе може да одлета, а третиот има повредено кри...
Ќерката на Хелена Роза е вистинска убавица: Кјара сака фитнес и студира право Ќерката на Хелена Роза, Кјара Гоља (25), скоро една деценија ужива во животот на...
Светска, а наша: Катарина Ивановска блеска во смарагдна креација од македонски дизајнер „Катарина носеше панталони во балска сала полна со тоалети и остави свој печат с...
Елена Најдоски во Грција, Владимир Четкар на Охридско Езеро - Кои познати Македонци ја дочекаа есент... Едни во Грција, други во Турција, трети на Јадранско Море - многу познати Македо...
Тамара Тодевска на 39 изгледа подобро од кога било – прослави роденден со Лука и децата „Среќна сум за секоја ваша честитка, порака и желба – за уште многу години“ – на...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg