Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Миа Костова си купи нов автомобил, Столе Димитриевски со девојката во Њујорк: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм?

Фудбалската легенда Горан Пандев во Струмица се дружеше со Слаткар и си доби маичка „Хип-хоп еволуција“, Дарко Димитров сподели фотографии како танцува со мајка си на семејна прослава.

mia-kostova-si-kupi-nov-avtomobil-stole-dimitrievski-so-devojkata-vo-njujork-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-01.jpg

Актерката Ана Стојановска е на летување па објави неколку фотографии во бикини, а на одмор е и пејачот Александар Белов, со сопругата Јелена и ќерката Мина.

Од Лос Анџелес, голманот Столе Димитриевски патувањето со девојката го продолжи во Њујорк, па објави неколку фотографии од времето поминато во Големото јаболко.

Што правеа македонските ѕвезди на Инстаграм минатата недела?

Миа Костова се пофали дека си купила нов автомобил

mia-kostova-si-kupi-nov-avtomobil-stole-dimitrievski-so-devojkata-vo-njujork-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-31.jpg

mia-kostova-si-kupi-nov-avtomobil-stole-dimitrievski-so-devojkata-vo-njujork-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-30.jpg

Дарко Димитров танцува со мајка му Лиљана

mia-kostova-si-kupi-nov-avtomobil-stole-dimitrievski-so-devojkata-vo-njujork-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-39.jpg

Александар Белов на летување со семејството

View this post on Instagram

A post shared by Aleksandar Belov (@aleksandarbelov)

mia-kostova-si-kupi-nov-avtomobil-stole-dimitrievski-so-devojkata-vo-njujork-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-32.jpg

Слаткар и Горан Пандев во Струмица

mia-kostova-si-kupi-nov-avtomobil-stole-dimitrievski-so-devojkata-vo-njujork-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-12.jpg

mia-kostova-si-kupi-nov-avtomobil-stole-dimitrievski-so-devojkata-vo-njujork-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-02.jpg

mia-kostova-si-kupi-nov-avtomobil-stole-dimitrievski-so-devojkata-vo-njujork-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-10.jpg

Бока Конга го бакнува трудничкото стомаче на саканата Маја

mia-kostova-si-kupi-nov-avtomobil-stole-dimitrievski-so-devojkata-vo-njujork-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-11.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Жарко Димоски доби син и објави прва фотка, Слаткар и Сања Николиќ на прошетка во Солун: Што прават ... Актерот Жарко Димоски со сопругата Андреа доби син, па шеговито се пожали: „Еден...
Миа Костова славеше Св. Никола - Тамара пееше за мерак на гостите, Тијана највесела од сите „Заради сите вас на масава, јас сум тоа што сум денес. Вие сте мојата сила засек...
Слаткар го прослави 37-иот роденден - синот Моша и сопругата Сања Николиќ му пеат додека дува свеќич... Со торта, свеќички со бројот „37“ и најсаканите покрај него, Слаткар го прослави...
Миа Костова раскажа како ослабела 17kg за 10 месеци: „Не држам диета, бројам калории - сè е во глава... „Првото јадење ми е накај 2-3 попладне, зашто до тоа време не чувствувам глад от...
Мешана салата - 340 денари, шопска - 360 денари: Какви се цените во Охрид ова лето 2023-та? Во Охрид годинава во еден ресторан мешаната салата чини 340 денари, а шопската 3...
Миро Кацаров ја направи првата од двете свадби: „Ивана носеше фустан како Северина, од црква отидовм... „Со Ивана се венчавме во една од најубавите цркви во Скопје, Св. Јован Крстител ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg