Без влакна на јазикот: Боки 13 во „Еден на Еден“ удри по кого стигне! (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Elektricari 22-03-2018
Оператор 22-03-2018


Без влакна на јазикот: Боки 13 во „Еден на Еден“ удри по кого стигне! (видео)

Гостувањето на Бојан Јовановски или Боки 13 во најгледаното домашно ток-шоу, „Еден на Еден“, ќе се зборува уште многу долго.

bez-vlakna-na-jazikot-boki-13-vo-eden-na-eden-udri-po-kogo-stigne-01.jpg

По долгогодишна пауза, тој реши да се појави со едно необично и многу искрено интервју кај Жаре, во кое откри како што сам рече, "и што треба и што не треба". Се за неговата шоу биз кариера, приватност, финансии, хуманитарни акции, но и конфликтите со многумина, Боки навистина раскажа се!

Целата епизода може да ја погледнете во продолжение:

Најчитани неделава