CRNOBELO.com го прифати „10YearChallenge“

crnobelo-com-go-prifati-10-year-challenge-01.jpg

Деновиве на социјалните мрежи кружи предизвикот „10YearChallenge“, па и ние одлучивме да го прифатиме.

CRNOBELO.com постои веќе 11-та година по ред.

Како изгледавме во 2009, како денес во 2019:

2009-та година

crnobelo-com-go-prifati-10-year-challenge-02.jpg

2019-та година

crnobelo-com-go-prifati-10-year-challenge-03.jpg

Би можело да ве интересира:

CRNOBELO.com е најдобриот забавен сајт за 2021-ва - 0 вести политика и повеќе од 250 интервјуа со Ма... Горди сме! 258 објавени квизови по општи познавања, 156 интервјуа со Македонци н...
Драган Спасов Дац и неговата сакана Весна се венчаа – таа тајно ја организирала венчавката како изне... Со тајна организација заедно со најблискиот круг пријатели, партнерката на Дац к...
Стража прекриена со снежна прекривка - Славица од Гостивар ни ја пренесува атмосферата оттаму (фото) „Работам на стража веќе 5 години и утрово нè пречека вистинска снежна идила… Tоп...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg