Марјана Станојковска позира дома, Лила пие кафе на тераса: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?


Марјана Станојковска позира дома, Лила пие кафе на тераса: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?

Лила Филиповска боса на тераса пие кафе и го користи ноемвриското сонце, Мартин и Стефан од Некст Тајм ја истражуваат Македонија, а Роберт Билбилов ужива во друштво на својот миленик. 

marjana-stanojkovska-doma-lila-kafe-na-terasa-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-denovive-01.jpg

Некои од нив се сончаат на тераса, други ја истражуваат Македонија, а трети се на третмани за разубавување.

Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?

Елена Ристеска

Марјана Станојковска

Дарко Димитров

Роберт Билбилов

Милена Антовска

Стефан од Некст Тајм

Уште 8 ѕвезди на следната страна...Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg