Елена Стефановска во совршена атмосфера прослави годишнина од врска + најубавите фотки на парот


Елена Стефановска во совршена атмосфера прослави годишнина од врска + најубавите фотки на парот

Изгледаат средено како пар од филмското платно и двајцата имаат иста страст за уживање во животот и обожаваат патувања.

elena-stefanovska-vo-sovrshena-atmosfera-proslavi-godishnina-od-vrska-so-sakaniot-najubavite-fotki-na-parot-01.jpg

Водителката Елена Стефановска обожава естетика, мода и патувања, а токму тоа прави таа да има еден од најпривлечните македонски Инстаграм профили за око.

Секоја фотографија е осмилесна до најситен детаљ, а основата на убавината на секоја од нив е што Елена обожава да ужива во животот и го користи секој миг од него најдобро што знае и умее. Повеќе од 33.000 следбеници секојдневно ги следат нејзините објави.

Неодамна, таа прослави годишнина од врска со саканиот Бојан Најдоски. Парот беше на вечера во Охрид во ресторан со прекрасен поглед кон езерото.

elena-stefanovska-vo-sovrshena-atmosfera-proslavi-godishnina-od-vrska-so-sakaniot-najubavite-fotki-na-parot-03.jpg

elena-stefanovska-vo-sovrshena-atmosfera-proslavi-godishnina-od-vrska-so-sakaniot-najubavite-fotki-na-parot-02.jpg

Двајцата имаат впечатлив моден стил, сакаат облека од познати модни дизајнери и ја користат секоја пригода за патувања.

Италија, Хрватска, Турција се само дел од дестинациите кои парот ги има посетено досега, а секој слободен миг го користат за релкасација во нивното омилено Маврово.

Дел од најубавите фотки на Елена и Бојан:

С. С. | Црнобело

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg