Сара Мејс воодушевена од коралните гребени во Египет, Тони Михајловски на јахта во Охрид: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Сара Мејс воодушевена од коралните гребени во Египет, Тони Михајловски на јахта во Охрид: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?

Антониа Гиговска повторно во смело издание ја покажува драстичната трансформација на телото, Андреј од ДНК горд на својата прекрасна сопруга и ќеркичка, а Тони Михајловски посветен на пријателите и уживањето во Охрид...

sara-mejs-na-dnoto-od-crvenoto-more-toni-mihajlovski-na-jahta-vo-ohrid-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-denovive-01.jpg

Сара Мејс и Димитар Атанасовски минуваат незаборавни мигови на летувањето во Хургада, Египет, а сега објавија фотки и видеа од богатите корални гребени во Црвеното Море.

Стефан од Некст Тајм ужива на одмор со девојката, Елена Стефановска во Хрватска, а Тони Михајловски во Охрид.

„Денешниов ден ми беше еден од најубавите во животов мој. Немам зборови колку беше убав, и денов и моиве двајца, и луѓево тука и работите што ги видовме и нештата што ги искусивме….. Многу ми е жал што видеава се скратени (од горе и долу, ради форматот на Инстаграм), инаку уште повеќе „рајска градина“ се коралниве гребени во живо“, напиша Сара Мејс на својот Инстаграм профил.

Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Сара Мејс и Димитар Атанасовски

Стефан од Некст Тајм

Елена Стефановска

Јелена Јованова

Игор Џамбазов (фотографиран со татко му, 11 дена по земјотресот во 1963-та)

Илина Арсова

Toни Михајловски

Ноне Неделковска

Уште 9 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Македонските познати дами во бикини издание периодов Марјана Станојковска, Елена Ристеска и Андријана Јаневска деновиве уживаат во со...
Панчев и Начевски судии, ДНК, Лозано, Весна Бејби и Сара Мејс натпреварувачи: „Седи си дома Талент ш... Кој најдобро може да се снајде со пејачки предизвици: Лозано, Панчо од ДНК, Андр...
Мистер Пица, Балила, Мама Италијана - каде ќе ја вкусите најдобрата пица во Скопје? Пица е јадењето на кое навистина малкумина ќе кажат не. Скопје изобилува со одли...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg