Тони Зен ужива дома со синот, Симона Поповска со тренди количка за бебето: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?

Aнтониа Гиговска се појави со специфичен ретро стајлинг, Марјана Станојковска имаше викенд релаксација со кафе во кожен комбинезон со длабоко деколте, а пак Тони Зен објави ретка фотографија со својот син.

toni-zen-uzhiva-doma-so-sinot-simona-popovska-so-unikatna-kolichka-za-bebeto-shto-pravat-dzvezdite-na-instagram-denovive-01.jpg

Пејачката Симона Поповска, која во последно време е поангажирана околу својата кариера како докторка, објави фотка од прошетка со своето бебе, каде таа е во совршен есенски стајлинг, а тренди количката совршено ѝ прилега на него.

Тијана Дапчевиќ се забавуваше со децата на сестра ѝ Тамара Тодевска, кои ѝ пееја песни и ја полнеа со позитивна енергија, а пак Елена Петреска се врати на настапите.

Што правеа македонските ѕвезди деновиве?

Тони Зен

Симона Поповска

Мартија Станојковиќ

Тамара Тодевска

Елена Петреска

Тијана Дапчевиќ

Тино Костадиновски

Уште 6 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Елена Ристеска доби награда во Србија – на црвениот тепих позира со Бојан Маровиќ „За жал, во мојата земја сè помалку постојат меродавни манифестации за успесите ...
Елена Ристеска го прослави роденденот на море: „36 години и не е така лошо, нели?“ (фото) „Ви благодарам на сите за роденденските честитки, 36 години и не е така лошо, не...
Тијана Дапчевиќ: „Долго не успевав да затруднам по природен пат и кога се случи - го добив Вук, кој ... „Милан и јас бевме 7 години во брак, го пропатувавме цел свет и посакавме бебе. ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg