Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022


Романтично запросување на Валерија од Прилеп на гондола, во танцувачката Фонтана во Дубаи (фото)

По 4 години врска, Јане од Прилеп ја запроси саканата Валерија на гондола изнајмена само за нив двајца во танцувачката Фонтана во Дубаи. Валерија открива детали за CRNOBELO.com…

romantichno-zaprosuvanje-na-valerija-od-prilep-na-gondola-vo-poznatata-tancuvachka-fontana-vo-dubai-foto-01.jpg

Валерија Преспаноска од Прилеп, македонска модна инфлуенсерка со повеќе од 27.00 следбеници на Инстаграм, беше запросена на романтичен начин од својот сакан Јане Ристески за време на нивното патување во Дубаи, по 4 години врска.

romantichno-zaprosuvanje-na-valerija-od-prilep-na-gondola-vo-poznatata-tancuvachka-fontana-vo-dubai-foto-09.jpg

За запросувањето Валерија открива за CRNOBELO.com:

„Одморот во Дубаи ни беше планиран, но сè останато беше изненадување, запросувањето беше на гондола во познатата Фонтана во Дубаи - најголемата танцувачка фонтана на светот.

Бев навистина изненадена, гондолата беше изнајмена само за нас двајца и атмосферата беше навистина романтична и емотивна, како сцена од филм.“

Повеќе фотографии од запросувањето:

romantichno-zaprosuvanje-na-valerija-od-prilep-na-gondola-vo-poznatata-tancuvachka-fontana-vo-dubai-foto-05.jpg

romantichno-zaprosuvanje-na-valerija-od-prilep-na-gondola-vo-poznatata-tancuvachka-fontana-vo-dubai-foto-06.jpg

romantichno-zaprosuvanje-na-valerija-od-prilep-na-gondola-vo-poznatata-tancuvachka-fontana-vo-dubai-foto-02.jpg

romantichno-zaprosuvanje-na-valerija-od-prilep-na-gondola-vo-poznatata-tancuvachka-fontana-vo-dubai-foto-04.jpg

romantichno-zaprosuvanje-na-valerija-od-prilep-na-gondola-vo-poznatata-tancuvachka-fontana-vo-dubai-foto-03.jpg

romantichno-zaprosuvanje-na-valerija-od-prilep-na-gondola-vo-poznatata-tancuvachka-fontana-vo-dubai-foto-08.jpg

romantichno-zaprosuvanje-na-valerija-od-prilep-na-gondola-vo-poznatata-tancuvachka-fontana-vo-dubai-foto-07.jpg

Повеќе фотографии од нивното патување во Дубаи и Абу Даби, како и општо од македонската инфлуенсерка, на следната страна...Би можело да ве интересира:

Запросување на девојка од Штип при пливање со делфини во Турција (фото) „Моја животна желба ми беше да бакнам делфин, па кога стигнавме таму тој ми рече...
Хуман дечко од Битола спаси куна, која била речиси мртва - ѝ давал млеко со цуцла, ја однел на ветер... Браво! Јове (31) од Битола е нашата позитива на денот. „Еден другар ми се јави д...
Дечко од Радовиш ја запроси саканата во пустина во Дубаи на роденденско патување (фото) „Дубаи беше една од најпосакуваните дестинации како избор за роденденско патувањ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg