Елена Ристеска го прослави роденденот на море: „36 години и не е така лошо, нели?“ (фото)

„Ви благодарам на сите за роденденските честитки, 36 години и не е така лошо, нели? Ако знаеш како да уживаш во секоја од нив. А денес посебно уживам читајќи ги вашите убави пораки“, се огласи Елена Ристеска по повод нејзиниот роденден.

elena-risteska-go-proslavi-rodendenot-na-more-36-godini-i-ne-e-taka-losho-neli-foto-01.jpg

Елена Ристеска денес (27.04) го слави својот 36-ти роденден со кафе на море, уживајќи во глетката, но и во читањето на убавите роденденски пораки.

Таа на Инстаграм им се заблагодари на сите за убавата енергија:

„Ви благодарам на сите за роденденските честитки, 36 години и не е така лошо, нели? Ако знаеш како да уживаш во секоја од нив. А денес посебно уживам читајќи ги вашите убави пораки.“

Роденденот ѝ го честиташе и нејзиниот колега и пријател Ламбе Алабаковски, со стари фотки од нив:

elena-risteska-go-proslavi-rodendenot-na-more-36-godini-i-ne-e-taka-losho-neli-foto-02.jpg

Среќен роденден Елена🎊🙌🎉🥳

Posted by Ламбе Алабаковски on Wednesday, April 27, 2022

Повеќе фотографии од Елена:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Горан Алачки ѝ слави роденден на саканата, Светлана Црнокрак блеска со холивудски гламур: Што прават... Горан Алачки го прослави 59-иот роденден на неговата сакана Марина, Кристина Дим...
Вирален статус на Драган Спасов Дац: „Скопје мое, те плукаат ли? Но, им кажа ли за плажите на Вардар... „Скопје, им кажа ли за плажите на Вардар? За корзото на плоштад и за корзот...
Панчо и Андреј: „Пред 20 години започна сонот ДНК, имаше многу сопки, неправди, хејтери, лажни прија... „Полна месечина“, „Навлечен на тебе“, „Пази се од мене“, „Што сака нека биде“......

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg