Девојка од Скопје настапи гола и излепена само со самолеплива трака во „Ѕвездите на Гранд“ (фото+видео)

По Ким Кардашијан и Јелена Карлеуша и една Македонка се одлучи на смело појавување само со самолеплива трака на себе. Андријана Петрушовска од Скопје изгледот го надополни и со ангелски крилја.

devojka-od-skopje-nastapi-gola-i-izlepena-samo-so-samolepliva-traka-vo-dzvezdite-na-grand-video-01.jpg

Андријана Петрушовска од Скопје постојано има впечатливи појавувања во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, а сега под ментроство на Ѓорѓе Давид таа се појави во најсмелото издание досега.

Андријана на сцената излезе гола, излепена само со самолеплива трака и со ангелски крилја на себе.

Со својот впечатлив настап таа се пласираше во полуфиналето на шоуто.

Како изгледаше Андријана на сцената:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Масовна видео продукција и екипа ја претворија Автокоманда во филмски сет Топлите летни денови веќе подранија, но оваа мајска сабота во Скопје нешто сосем...
Спасени животи, спортски успеси – убави моменти по кои Македонците ќе ја помнат 2021 Добрите луѓе им приредија неколку изненадувања на дечињата од Детската клиника в...
Девојка од Скопје го ископира стајлингот на Ким Кардашијан oд Мет Гала 2021, со црна маска на лицето... Атрактивната русокоса скопјанка за 1-ви Април беше вистинска копија на Ким Карда...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg