Јелена Карлеуша го ископира изгледот на Ким Кардашијан - гола и излепена само со самолеплива трака

Јелена Карлеуша која се жалеше дека Ким Кардашијан постојано ја копира, се појави со изглед инспириран од Ким, само неколку дена по неа. Само со танга гаќички на себе и жолта самолеплива трака од брендот Balenciaga. Секси или вулгарно?

po-kim-kardashijan-i-jelena-karleusha-se-pojavi-izlepena-samo-so-samolepliva-lenta-rechisi-gola-01.jpg

Пред неколку дена на ревија на Balenciaga на Модната недела во Париз, Ким Кардашијан се појави со бизарен аутфит – ријалити ѕвездата беше излепена со жолта самолеплива трака на која беше испишано името на истиот бренд, а покажа и фотки и видео од процесот на лепење со помош од 4 асистенти.

po-kim-kardashijan-i-jelena-karleusha-se-pojavi-izlepena-samo-so-samolepliva-lenta-rechisi-gola-04.jpg

Сега, Јелена Карлеуша го ископира изгледот на Ким, па и таа се појави излепена со жолта самолеплива трака испишана со името на брендот Balenciaga.

po-kim-kardashijan-i-jelena-karleusha-se-pojavi-izlepena-samo-so-samolepliva-lenta-rechisi-gola-02.jpg

Но, за разлика од Ким, Карлеуша под самолепливата трака беше речиси гола, односно имаше само танга гаќички.

Нејзиниот изглед е многу посмел од изгледот на ријалити ѕвездата.

Интересно е што Карлеуша постојано се жали дека Ким ја копира неа, но сега покажа дека всушност и таа се инспирира од изгледот на ријалити ѕвездата.

Како изгледаше Ким со самолеплива трака на себе неодамна:

po-kim-kardashijan-i-jelena-karleusha-se-pojavi-izlepena-samo-so-samolepliva-lenta-rechisi-gola-05.jpg

po-kim-kardashijan-i-jelena-karleusha-se-pojavi-izlepena-samo-so-samolepliva-lenta-rechisi-gola-03.jpg

Јелена Карлеуша со самолеплива трака на себе сега (најсмелата фотка е на првиот линк на стрелката десно):

https://www.instagram.com/p/CbDqfWQIkjc/

На следната страна повеќе нови фотки од Јелена Карлеуша...Би можело да ве интересира:

Јелена Карлеуша го користи трикот бикини наопаку за визуелно поголеми гради И минатата година и оваа 2022-ра, Јелена Карлеуша го практикува трендот бикини н...
Јелена Карлеуша во танга бикини, како маскота зајче, позира за заштита на животните (фото+видео) Јелена Карлеуша во розово танга бикини го покажа мускулестото тело со велигденск...
„Имам гардеробер од 250m² и вработена што мора да ја знае цела колекција“ – Јелена Карлеуша го покаж... „Мојот гардаробер има 250 метри квадрати, имам жена што работи задолжена за гард...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg