Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022


Маја Кикириткова модно усогласена со ќеркичката и синот на плажа во Грција (фото)

Маја Кикириткова со нејзината ќерка Ева и синот Лазар позираа на зајдисонце на плажа во Грција во аутфити во тон. Како ви се допаѓа трендот на модно усогласени мајки и деца?

maja-kikiritkova-modno-usoglasena-so-kjerkichkata-i-sinot-na-plazha-vo-grcija-foto-01.jpg

Модната дизајнерка Маја Кикириткова е позната по тоа што сака да носи модно усогласени аутфити со нејзините две деца.

Па, така и сега се појави во такво издание за време на одморот во Грција.

Со нејзината ќерка Ева и синот Лазар, Маја позираше на плажа на зајдисонце во стајлинг во маслинеста нијанса.

Тројцата изгледаат преслатко.

Фотографии од нивните модно услогласени аутфити:

maja-kikiritkova-modno-usoglasena-so-kjerkichkata-i-sinot-na-plazha-vo-grcija-foto-05.jpg

maja-kikiritkova-modno-usoglasena-so-kjerkichkata-i-sinot-na-plazha-vo-grcija-foto-07.jpg

maja-kikiritkova-modno-usoglasena-so-kjerkichkata-i-sinot-na-plazha-vo-grcija-foto-06.jpg

maja-kikiritkova-modno-usoglasena-so-kjerkichkata-i-sinot-na-plazha-vo-grcija-foto-04.jpg

maja-kikiritkova-modno-usoglasena-so-kjerkichkata-i-sinot-na-plazha-vo-grcija-foto-03.jpg

maja-kikiritkova-modno-usoglasena-so-kjerkichkata-i-sinot-na-plazha-vo-grcija-foto-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Искрен приказ на мајка од Охрид: Мојата дневна соба за на Инстаграм vs. во реалноста кога имате мало... „Дневната соба која до пред 2 години често ја гледавте (во совршено издание) на ...
Градскиот парк во Скопје е розова пролетна бајка (фото) Инстаграмџиите не можат да се наситат од пролетната атмосфера во Градскиот парк....
Масовна видео продукција и екипа ја претворија Автокоманда во филмски сет Топлите летни денови веќе подранија, но оваа мајска сабота во Скопје нешто сосем...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg