Eден од најфит паровите во Македонија - Кристина и Адам уживаат во убавините на Занзибар (фото)

„Уште еден ден во рајот со мојата љубов“, напиша персоналниот тренер Адам Глигороски во описот на фотките од одморот во Занзибар со неговата сакана Кристина.

eden-od-najfit-parovite-vo-makedonija-kristina-i-adam-na-odmor-vo-zanzibar-foto-01.jpg

Годинава многу Македонци го избраа Занзибар како летна дестинација, а меѓу нив се и персоналните тренери Кристина Неделковска и Адам Глигороски.

Тие периодов уживаат во капење во Индискиот Океан, но и уживаат во дружбата со локалците, пробување на зачините и бесконечно долгите песочни плажи.

Кристина и Адам се еден од најфит паровите во Македонија. Двајцата имаат постигнато завидни резултатите на поле спорт.

Фотографии од нивниот престој во Занзибар:

eden-od-najfit-parovite-vo-makedonija-kristina-i-adam-na-odmor-vo-zanzibar-foto-02.jpg

eden-od-najfit-parovite-vo-makedonija-kristina-i-adam-na-odmor-vo-zanzibar-foto-03.jpg

eden-od-najfit-parovite-vo-makedonija-kristina-i-adam-na-odmor-vo-zanzibar-foto-04.jpg

Повеќе постари фотографии од парот:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Се ожени синот на Дац – ексклузивни фотографии од свадбата на актерот Јаков Спасов и неговата сакана... „Ме запроси сосема во наш стил, си седевме по дома, баравме кој филм да гледаме ...
Кристина Димитри со полутанга бикини се релаксира покрај базен (фото) Пејачката Кристина Димитри, која не сака да открива многу детали од приватноста,...
Хуман дечко од Битола спаси куна, која била речиси мртва - ѝ давал млеко со цуцла, ја однел на ветер... Браво! Јове (31) од Битола е нашата позитива на денот. „Еден другар ми се јави д...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg