Сара Мејс и Димитар вљубени, Ребека со Маркијан: Атмосферата во публиката на Златна бубамара 2023 (фото)

Од дечиња кои пресреќни се фотографираа со нашата фудбалска легенда Горан Пандев до разиграните Наум Петрески и Зуица Лазова, како и Игор Џамбазов во друштво на Кристина Димитри, атмосферата меѓу познатите личности на Златна Бубамара 2023...

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-01.jpg

Вчеравечер (16.03) се одржа 26-тото издание на манифестацијата Златна бубамара на популарноста, а атмосферата и повеќе од очекуваното, со многу насмевки, емоции, а и по некоја солза.

Во публиката имаше многу познати личности, дел од кои видовме на сцената, а дел кои беа дојдени да уживаат во оваа убава манифестација и да ги поддржат своите колеги.

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-10.jpg

Познати личности во публиката на Златна бубамара 2023:

Сара Мејс и Димитар Атанасовски

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-02.jpg

Горан Пандев и Симон Трпчески

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-04.jpg

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-33.jpg

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-32.jpg

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-34.jpg

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-07.jpg

Игор Џамбазов и Кристина Димитри

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-40.jpg

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-18.jpg

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-30.jpg

Перо Антиќ со најстариот син

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-20.jpg

Стефан Филиповски од „Некст Тајм“ и Николче Мицевски

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-26.jpg

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-25.jpg

Наум Петрески и Зуица Лазова

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-31.jpg

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-14.jpg

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-05.jpg

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-46.jpg

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-45.jpg

Ребека и синот Маркијан

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-19.jpg

Блага Петреска и Ефто Пупиноски

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-16.jpg

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-15.jpg

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-37.jpg

sara-mejs-i-dimitar-vljubeni-rebeka-so-markijan-atmosferata-vo-publikata-na-zlatna-bubamara-2023a-09.jpg

Уште 8 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Ќерката на Сара Мејс и Димитар го прослави 5-тиот роденден со тематска забава и торта на 3 ката (фот... „Во свет полн со Барби и Wednesday, горд сум што избра да бидеш Wonder Woman. Ср...
Враќањето на Сашко Коцев и Врчак пречекано со овации - Како си поминавме на Златна Бубамара '24? Сашко Коцев по една година се врати на сцената на „Бубамара“ и откри се сликал з...
Сара Мејс и Димитар Атанасовски на егзотичен одмор во Египет - пејачката во топ форма по второто пор... „Само одмор, лето, море, коктели и детски насмевки - давај животе“, порачува Сар...
Миа Костова - бикини со висок струк, Мартија Станојковиќ - храбри модели: Kaкви костими за капење из... Топлите летни денови ги намамија познатите дами на плажа, а тие покажаа дека одл...
Каролина зрачеше со сексапил на концертот во Скопје: „На 1-ви март добивам повеќе честитки отколку н... Каролина повторно покажа зошто е нашата поп-кралица: два часа пееше и играше, а ...
Ребека: „Класниот раководител на син ми Маркијан, каде тој учи за помошник кувар, ми го разубави ден... „Александар е класниот раководител на Маркијан во средното специјално училиште С...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg