Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Модата на Златна бубамара на популарноста 2023 (фото)

Од елеганцијата на Блага Петреска и Ирена Спировска до сексапилот на Кристина Димитри - што видовме на моден план на Златна бубамара 2023?

modata-na-zlatna-bubamara-na-popularnosta-01.jpg

Вчеравечер (16 март) се одржа 26-тото издание на најкултната манифестација кај нас, Златна бубамара на популарноста 2023, во спортската сала Борис Трајковски, а таму покрај многу насмевки, видовме и впечатливи модни изданија од македонските познати личности.

Од елегантните Блага Петреска и Ирена Спировска на сцената, и тренди аутфитот на Лара Иванова, до сексапилната Кристина Димитри во публиката.

Потоа, од црниот елегантен фустан на Вера Мештеровиќ и коктел фустанот на Милена Антовска во публиката до кул изданијата на Атанас и Тино во улога на домаќини.

Модата на Златна бубамара 2023:

Лара Иванова

modata-na-zlatna-bubamara-na-popularnosta-16.jpg

modata-na-zlatna-bubamara-na-popularnosta-14.jpg

modata-na-zlatna-bubamara-na-popularnosta-13.jpg

modata-na-zlatna-bubamara-na-popularnosta-12.jpg

modata-na-zlatna-bubamara-na-popularnosta-38.jpg

modata-na-zlatna-bubamara-na-popularnosta-37.jpg

Блага Петреска

modata-na-zlatna-bubamara-na-popularnosta-20.jpg

modata-na-zlatna-bubamara-na-popularnosta-07.jpg

Ирена Спировска

modata-na-zlatna-bubamara-na-popularnosta-36.jpg

modata-na-zlatna-bubamara-na-popularnosta-19.jpg

Сара Мејс и Кали

modata-na-zlatna-bubamara-na-popularnosta-09.jpg

modata-na-zlatna-bubamara-na-popularnosta-27.jpg

Марија Васиќ

modata-na-zlatna-bubamara-na-popularnosta-18.jpg

modata-na-zlatna-bubamara-na-popularnosta-11.jpg

modata-na-zlatna-bubamara-na-popularnosta-17.jpg

Уште 5 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

„Бев на Златна бубамара на популарноста 2023, по долги години првпат без Сашко Коцев - како си помин... Се смеев до солзи кога водителите Тино и Атанас кажаа дека Ламбе направил камбек...
Сара Мејс и Димитар вљубени, Ребека со Маркијан: Атмосферата во публиката на Златна бубамара 2023 (ф... Од дечиња кои пресреќни се фотографираа со нашата фудбалска легенда Горан Пандев...
Фото-галерија од посетителите на Златна бубамара 2023 Салата беше преполна, некои внимателно слушаа, други се смееја на одличните шеги...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg