Филмови во кои актерите навистина имаат секс


Филмови во кои актерите навистина имаат секс

Знаеме дека актерите имаат своја замена и двојници кои одредени сцени ги глумат наместо нив, но некои пак решаваат сами докрај да ги снимат своите сцени. Дури и секс сцените.

filmovi-kade-akterite-snimile-realni-seks-sceni-01.jpg

Неколку филмови каде актерите имаат вистински секс:

1. „Shortbus“

Оваа комедија е позната како една од најдобрите во својот жанр со добра причина. Поголемиот дел од сцените се реални. Актерката Сук-Јин-Ли за малку ќе била и отпуштена од радиото каде работела претходно заради сцените.

2. „9 Songs“

Ако сте во потрага по секс сцени и хипстерско однесување, овој филм дефинитивно ќе ви се допадне. Парот во филмот одат на концерти на бендови како „The Dandy Warhols“ и сексот е реален.

3. „The Brown Bunny“

Актерите Винсент Гало и Клои Севињи тука навистина имаат орален секс.

4. „The Idiots“

Кога е сниман овој филм, режисерот Ларс Фон Трир сакал неговите филмови да ги направи што е можно пореални, па и секс сцените не отстапувале од ова правило. Неколку парови во овој филм, навистина имаат секс.

5. „Cruising“

Оригиналниот филм вклучувал реална секс сцена помеѓу двајца хомосексуалци, но сцената подоцна е речиси комплетно скратена и можете да видите само мал дел од неа.

Уште 5 филмови на следната страна...Би можело да ве интересира:

Холивудски ѕвезди кои никогаш не глумеле во добар филм Вкусовите се различни, но според оцеките на љубителите на филмови, на некои акте...
Актери кои не добија Оскар за своите брилијантни филмски улоги Оваа ценета акадамеска награда оди само кај одредени најдобри поединци и филмови...
Филмови кои едвај чекаме да излезат во 2018 Поминаа речиси само два месеца од 2018, а веќе сме нетрпеливи за сите филмови ко...