12 причини зошто ја обожаваме рецепционерката Јелена од „Преспав“


12 причини зошто ја обожаваме рецепционерката Јелена од „Преспав“

Преслатката Јелена е таа што прва ги поздравува гостите во пансионот Преспав, но и онаа која секогаш им помага на пријателите во неволја.

12-prichini-zoshto-ja-obozavame-recepcionerkata-jelena-od-prespav-01.jpg

Јелена Јованова е една од нашите најдобри актерки, па не е ни чудно што одлично ни го долови ликот на рецепционерката Јелена од серијата „Преспав“.

Таа е забавна, шармантна, секогаш своја и верува дека соништата се остваруваат.

Причини зошто ја обожаваме рецепционерката Јелена:

- Затоа што не почитува модни правила и го носи тоа што го сака.

12-prichini-zoshto-ja-obozavame-recepcionerkata-jelena-od-prespav-22.jpg

12-prichini-zoshto-ja-obozavame-recepcionerkata-jelena-od-prespav-20.jpg

- Затоа што со ведрите бои на неа зрачи каде и да се појави.

12-prichini-zoshto-ja-obozavame-recepcionerkata-jelena-od-prespav-18.jpg

12-prichini-zoshto-ja-obozavame-recepcionerkata-jelena-od-prespav-06.jpg

- Затоа што отворено го кажува своето мислење.

12-prichini-zoshto-ja-obozavame-recepcionerkata-jelena-od-prespav-21.jpg

12-prichini-zoshto-ja-obozavame-recepcionerkata-jelena-od-prespav-03.jpg

- Затоа што е шармантна.

12-prichini-zoshto-ja-obozavame-recepcionerkata-jelena-od-prespav-13.jpg

- Затоа што е забавна.

12-prichini-zoshto-ja-obozavame-recepcionerkata-jelena-od-prespav-23.png

12-prichini-zoshto-ja-obozavame-recepcionerkata-jelena-od-prespav-09.jpg

Уште 6 причини на следната страна...Би можело да ве интересира:

Секогаш има слободно такси: Клише сцени во филмовите кои немаат поента... Дури и во филмовите каде целиот тим се обидува да ја долови приказната на најори...
10 причини зошто Кери Бредшо е ужасна пријателка и девојка Поминаа повеќе од 20 години од емитувањето на популарната ТВ-серија, „Сексот и г...
Децата се дружат и во приватен живот: 20 факти за сите вистински фанов... Stranger Things е серијата која зема голем замав во последниов период и речиси н...