Фотки + видео од втората проба на Јана Бурческа за Евровизија
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Фотки + видео од втората проба на Јана Бурческа за Евровизија

fotki-video-od-vtorata-proba-na-jana-burceska-za-evrovizija-001.jpg

Јана Бурческа очекуваме и веруваме дека ќе се претстави во најдобро светло на втората полуфинална вечер во Киев, која ќе се одржи на 11-ти мај.

Додека сме во исчекување на настапот, беше објавено видео од втората проба и неколку фотки.

На втората проба Јана носи црна креација со реси од Антонија Ристовска и високи чизми над коленици.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотки и видео од првата проба на Eye Cue за Евровизија 2018 Натпреварувачите на Евровизија 2018, вчера започнаа со првите проби, а Eye Cue п...
Како помина втората проба на Eye Cue на евровизиската сцена во Лисабон... Eye Cue вчера ја имаа втората проба на евровизиската сцена, а Марија откри еден ...
Кристијан, внукот на Тоше, ја сними својата прва песна (видео) Кристијан Ристески, детенцето кое сите го паметиме од фотките и видеата на Тоше,...