21 песна од првата сезона на Gossip Girl кои заборавивте дека ги обожававте
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


21 песна од првата сезона на Gossip Girl кои заборавивте дека ги обожававте

21-pesna-od-prvata-sezona-na-gossip-girl-koi-zaboravivte-deka-gi-obozavavte-001.jpg

Tambourine - Eve

Time Won't Let Me Go - The Bravery

Elevator - Flo Rida feat. Timbaland

Here It Goes Again - OK Go

Beautiful Girls - Sean Kingston

With Me - Sum 41

Time to Pretend - MGMT

The Queen and I - Gym Class Heroes

Shut Up And Let Me Go - The Ting Tings

Paralyzer - Finger Eleven

The Way I Are - Timbaland feat. Keri Hilson, D.O.E., Sebastian

М. Д. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Дуа Липа царуваше на топ листите - Кои песни најмногу се слушаа во 201... Кои песни станаа најголеми хитови во годината со која сме подготвени да се збогу...
Кои песни се очекува да бидат хитови за пролет 2019? Сè уште се нема издвоено ниту една песна која е на пат да ја одбележи 2019 годин...
Враќање во младоста - 15 песни за кои нема да верувате дека се стари 1... Не е потребно многу пресметување за да сфатите дека од 2001-ва година имаат поми...