Семејни моменти и спектакуларно шоу: Атмосферата на заедничката турнеја на Бијонсе и Џеј Зи (видео)


Семејни моменти и спектакуларно шоу: Атмосферата на заедничката турнеја на Бијонсе и Џеј Зи (видео)

Долгоочекуваната заедничка турнеја на Бијонсе и Џеј Зи, On The Run II, започна во средата.

semejni-momenti-i-spektakularno-shou-atmosferata-na-zaednichkata-turneja-na-bijonse-i-djej-zi-video-01 (1).jpg

За време на отворањето на концертот кој се одржа во Кардиф, публиката имаше можност да види снимка со која парот откри дека ги обновиле брачните завети.

https://www.instagram.com/p/Bjsy2jTBKHa/?tagged=ontheruntour

На снимките и фотките можеа да се забележат многу приватни моменти на семејството Картер, и иако подоцна излегоа информации дека близнаците на некои од фотките со нив всушност не се Руми и Сер, сепак на фановите им беше емотивна и „слатка“ целата идеја.

https://twitter.com/OTRIITour/status/1004478866793132032?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.harpersbazaar.com%2Fcelebrity%2Flatest%2Fa21099613%2Fbeyonce-twins-rumi-sir-new-photo-tour%2F

https://twitter.com/OTRIITour/status/1004489461537918976?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.harpersbazaar.com%2Fcelebrity%2Flatest%2Fa21099613%2Fbeyonce-twins-rumi-sir-new-photo-tour%2F

Бијонсе и Џеј Зи имаа проблеми во односот во последните години, земајќи ги предвид вестите за изневерувањето, но сега очигледно сакаат да покажат дека тие се цврсти и ги надминале заеднички потешкотиите, а тоа го прикажуваат и низ нивната музика.

semejni-momenti-i-spektakularno-shou-atmosferata-na-zaednichkata-turneja-na-bijonse-i-djej-zi-video-02.jpg

На следната страна погледнете ги видеата и галеријата од концертот...Би можело да ве интересира:

Дуа Липа царуваше на топ листите - Кои песни најмногу се слушаа во 201... Кои песни станаа најголеми хитови во годината со која сме подготвени да се збогу...
Кои песни се очекува да бидат хитови за пролет 2019? Сè уште се нема издвоено ниту една песна која е на пат да ја одбележи 2019 годин...
Ги обожававме, но искрено беа ужасни – најлошите поп бендови од ’90-ти... ’90-тите, според многумина, се симбол на една одлична декада и дефинитивно го од...