7 песни благодарение на кои ќе се чувствувате секси и самоуверено во спалната соба
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Kelner 18-08-2019
КЕЛНЕР 18-08-2019


7 песни благодарение на кои ќе се чувствувате секси и самоуверено во спалната соба

Постојат многу песни кои имаат секси и сензуален ритам и кои важат за мелодии кои успешно ја подигнуваат и онака веќе вжештената атмосфера.

7-pesni-blagodarenie-na-koi-kje-se-chuvstvuvate-seksi-i-samouvereno-vo-spalnata-soba-01.jpg

Многу парови уживаат во тоа за време на сексот во позадина да има тивка (или гласна) музика со која одржуваат некаков ритам или е значајна за партнерите.

Обидете се со некоја од овие седум песни од понов датум, за кои можеби никогаш не сте верувале дека ќе се најдат во листа на секси нумери:

1. Body Say — Demi Lovato

;

2. Good For You — Selena Gomez

;

3. God Is a Woman — Ariana Grande

;

4. Skin — Rihanna

;

5. Bad Things — Machine Gun Kelly ft. Camila Cabello

;

6. Earned It — The Weeknd

;

7. Dangerous Woman — Ariana Grande

Е. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кои песни се очекува да бидат хитови за пролет 2019? Сè уште се нема издвоено ниту една песна која е на пат да ја одбележи 2019 годин...
Дуа Липа царуваше на топ листите - Кои песни најмногу се слушаа во 201... Кои песни станаа најголеми хитови во годината со која сме подготвени да се збогу...
10 песни кои се очекува да бидат летни хитови за 2019 година Летото е речиси на прагот. Температурите полека се зголемуваат, а забавите стану...