Со Proud и I'll Never Love Again - Антониа Гиговска растури во суперфиналето на Ѕвездичките на Пинк (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Со Proud и I'll Never Love Again - Антониа Гиговска растури во суперфиналето на Ѕвездичките на Пинк (видео)

Потсетете се на најдобрите настапи на Антониа во Ѕвездичките на Пинк:

M. M. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Кои песни се очекува да бидат хитови за пролет 2019? Сè уште се нема издвоено ниту една песна која е на пат да ја одбележи 2019 годин...
10 песни кои се очекува да бидат летни хитови за 2019 година Летото е речиси на прагот. Температурите полека се зголемуваат, а забавите стану...
Враќање во младоста - 15 песни за кои нема да верувате дека се стари 1... Не е потребно многу пресметување за да сфатите дека од 2001-ва година имаат поми...