Саша Ковачевиќ пее во живо во празниот Белград - следете го концертот (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Саша Ковачевиќ пее во живо во празниот Белград - следете го концертот (видео)

Во понеделникот Жељко Јоксимовиќ ги забавуваше Србите, но и фановите од регионот, додека се во карантин, а денес Саша одржува концерт во живо во празниот Белград.

sasha-kovachevikj-pee-vo-zhivo-vo-prazniot-belgrad-sledete-go-koncertot-video-01.jpg

Како дел од проектот „Белград победува“ во организација на градот, музичките имиња имаат концерти пред Собранието за време на полициски час, следејќи ги препораките за заштита.

Неодамна фановите имаа можност да уживаат во концертот на Јоксимовиќ, а денес Саша ги забавува фановите кои од дома го следат во живо.

Уживајте:

Би можело да ве интересира:

Фиктивно интервју со просечен македонски естраден музичар Трајче Стојчески е типичен фиктивен македонски естраден пејач и скопски фраер. Н...
Кои песни се очекува да бидат хитови за пролет 2019? Сè уште се нема издвоено ниту една песна која е на пат да ја одбележи 2019 годин...
Камила Кабејо го расплака татко ѝ: Сите музички настапи на 62-рото доделување на Греми наградите Овогодишната церемонија за Греми наградите траеше цела вечност, а причината беше...

Спонзорирани линкови: