Ќерката на Џони Деп си фати девојка, по врските со неколку дечковци – страсно ја бакнува пред сите (фото)

Веднаш по враќањето од Кан, Франција, ќерката на Џони Деп беше пречекана од нејзината девојка. По прегратката, двете девојки споделија и страстен бакнеж пред папараците. Тие се заедно неколку месеци, а до неодамна ја криеја врската.

kjerkata-na-djoni-dep-si-fati-devojka-po-vrskite-so-nekolku-dechkovci-strasno-ja-baknuva-pred-site-foto-01.jpg

Ќерката на Џони Деп – Лили Роуз Деп – веќе тргна по стапките на татко ѝ, но покрај улогата во нејзината нова контроверзна серија, младата актерка привлекува внимание и со љубовниот живот.

23-годишната Лили не зборува отворено за нејзината сексуалност и претходно имаше неколку дечковци, вклучувајќи некои од најголемите холивудски ѕвезди како Тимоти Шаламе и Остин Батлер.

Но, сега Лили е во врска со жена – раперка позната по уметничкото име 070 Shake.

kjerkata-na-dzhoni-dep-spodeli-strasten-baknezh-so-devojkata-po-vrakjanjeto-od-kan-povekje-ne-ja-krijat-vrskata-foto-06.jpg

kjerkata-na-dzhoni-dep-spodeli-strasten-baknezh-so-devojkata-po-vrakjanjeto-od-kan-povekje-ne-ja-krijat-vrskata-foto-07.jpg

Младата актерка до неодамна беше во Кан на престижниот филмски фестивал. По враќањето во САД, таа беше фотографирана со девојка ѝ, а двете не можеа да ја скријат радоста што повторно се заедно.

kjerkata-na-dzhoni-dep-spodeli-strasten-baknezh-so-devojkata-po-vrakjanjeto-od-kan-povekje-ne-ja-krijat-vrskata-foto-05.jpg

Најпрво Лили и раперката се прегрнаа, а потоа споделија страстен бакнеж пред папараците.

kjerkata-na-dzhoni-dep-spodeli-strasten-baknezh-so-devojkata-po-vrakjanjeto-od-kan-povekje-ne-ja-krijat-vrskata-foto-04.jpg

kjerkata-na-dzhoni-dep-spodeli-strasten-baknezh-so-devojkata-po-vrakjanjeto-od-kan-povekje-ne-ja-krijat-vrskata-foto-08.jpg

Првите гласини за нивната врска се појавија во јануари, а тие ја потврдија романсата дури неодамна.

Инаку, моментално Лили се соочува со многу критики поради улогата во мини-серијата The Idol.

Еден од креаторите на серијата е познатиот музичар The Weeknd.

kjerkata-na-dzhoni-dep-spodeli-strasten-baknezh-so-devojkata-po-vrakjanjeto-od-kan-povekje-ne-ja-krijat-vrskata-foto-09.jpg

Иако серијата доби петминутна овација на премиерата на Канскиот филмски фестивал, јавноста се чини има многу поразлично мислење.

Серијата изобилува со вознемирувачки, но и со секс-сцени, поради што некои велат дека е на граница на порно.

kjerkata-na-dzhoni-dep-spodeli-strasten-baknezh-so-devojkata-po-vrakjanjeto-od-kan-povekje-ne-ja-krijat-vrskata-foto-11.jpg

Поради голотијата, некои се шегуваат дека главната улога во серијата ја имаат градите на Лили Роуз.

Сепак, на прес коференција на фестивалот во Кан, младата актерка изјави дека голотијата е помагало преку кое се гледаат емоциите на нејзиниот лик.

Прочитајте повеќе: Се бори со анорексија, во лоши односи е со Амбер Херд – што знаеме за ќерката на Џони Деп?

kjerkata-na-dzhoni-dep-spodeli-strasten-baknezh-so-devojkata-po-vrakjanjeto-od-kan-povekje-ne-ja-krijat-vrskata-foto-12.jpg

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Крвта не е вода: Ќерката на Хајди Клум на 19 години е совршенство на плажа - во танга бикини, без гр... Синооката убавица е совршена на модните писти и во едиторијалите, но и во природ...
Му беше девојка на Дражен Петровиќ, го одведе во смрт пред 30 години – Која е Клара Саланци, жената ... На денот на страшната несреќа пред 30 години, Клара Саланци го зела Дражен Петро...
Каде се денес актерите од серијата „The Sopranos“ - Тони Сопрано почина, ќерка му боледува од мултип... Американската серија The Sopranos првпат почна да се прикажува на 10 јануари 199...
Никој не е совршен: Ќерката на Хајди Клум мачи мака со акните, а е меѓу најбараните млади модели Лени, ќерката на Хајди Клум, објави фотографија без шминка и покажа дека иако е ...
Го погреба синот, ја победи депресијата: Животната приказна на Ени Ленокс Популарната пејачка Ени Ленокс (69), иако секогаш насмеана на сцената, преживеа ...
Свекрвата на Бијонсе стапи во брак со девојката – Свадбениот аутфит на Блу Ајви (11) стана мета на к... „Кое друго девојче на 11 години се облекува така?“ – прашуваат дел од твитерџиит...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg