Дилета Леота место чанта носи ќесе, ќерката на Брус Вилис во шорцови што го откриваат задникот: Фото-докази дека ѕвездите се „обични“ луѓе

Дилета Леота беше фотографирана како со партнерот излегува на ручек само 1 месец по породувањето, а Дакота Џонсон се шеташе со огромна лубеница во раце... Фото-докази дека и ѕвездите се само „обични“ луѓе и немаат асистенти за секоја своја потреба.

dileta-leota-mesto-chanta-nosi-kjesa-kjerkata-na-brus-vilis-po-gakji-ja-nosi-oblekata-na-hemisko-dokazi-deka-dzvezdite-se-obichni-lugje-01.jpg

И ѕвездите имаа обични денови кога сакаат да излезат од дома и да ги завршат сопствените обврски, како и сите други обични смртници, но токму во тој миг папараците знаат да ги уловат и нивните фотки да се најдат во голем број од таблоидите.

Со оглед на тоа што Хју Џекмен беше актуелен заради разводот со сопругата, воопшто не зачудува фактот дека фотографите беа подготвени да го „уловат“ во мигот како сам се шета низ улиците, само неколку дена по објавувањето на вестите.

Кои други ѕвезди беа фотографирани додека ги завршуваа своите обврски?

Дакота Џонсон е фотографирана како носи голема лубеница од маркет. Иако заработи милиони од филмовите 50 Shades, тоа не ја спречува и понатаму сама да си ги извршува обврските.

dileta-leota-mesto-chanta-nosi-kjese-kjerkata-na-brus-vilis-po-gakji-ja-nosi-oblekata-na-hemisko-dokazi-deka-dzvezdite-se-obichni-lugje-02.jpg

dileta-leota-mesto-chanta-nosi-kjese-kjerkata-na-brus-vilis-po-gakji-ja-nosi-oblekata-na-hemisko-dokazi-deka-dzvezdite-se-obichni-lugje-03.jpg 

Кејти Холмс со неуредна фризура се шета со чадор по улиците. Очигледно актерката ниту во деновите кога надвор врне не сака да користи автомобил, туку сака да пешачи.

dileta-leota-mesto-chanta-nosi-kjese-kjerkata-na-brus-vilis-po-gakji-ja-nosi-oblekata-na-hemisko-dokazi-deka-dzvezdite-se-obichni-lugje-04.jpg

dileta-leota-mesto-chanta-nosi-kjese-kjerkata-na-brus-vilis-po-gakji-ja-nosi-oblekata-na-hemisko-dokazi-deka-dzvezdite-se-obichni-lugje-05.jpg

dileta-leota-mesto-chanta-nosi-kjese-kjerkata-na-brus-vilis-po-gakji-ja-nosi-oblekata-na-hemisko-dokazi-deka-dzvezdite-se-obichni-lugje-06.jpg

Џаред Лето по влечки се обиде да се искачи по ѕидот на хотелот. Никој не знае дали си го заборавил клучот од собата, но неговите „алпинистички“ активности предизвикаа внимание.

dileta-leota-mesto-chanta-nosi-kjese-kjerkata-na-brus-vilis-po-gakji-ja-nosi-oblekata-na-hemisko-dokazi-deka-dzvezdite-se-obichni-lugje-08.jpg

dileta-leota-mesto-chanta-nosi-kjese-kjerkata-na-brus-vilis-po-gakji-ja-nosi-oblekata-na-hemisko-dokazi-deka-dzvezdite-se-obichni-lugje-09.jpg

dileta-leota-mesto-chanta-nosi-kjese-kjerkata-na-brus-vilis-po-gakji-ja-nosi-oblekata-na-hemisko-dokazi-deka-dzvezdite-se-obichni-lugje-07.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

„И најголемите мажишта имаат слабост пред ќерките“ – Двејн Џонсон хит на Инстаграм откако им дозволи... Актерот Двејн Џонсон, кој важи за еден од најсилните мажи во Холивуд, ги разнежи...
Ја држи за рака, внимава на неа: Дилета Леота бремена и вљубена на плажа - кој е убавиот Германец шт... „Штом го видов, знаев дека тој е човекот на мојот живот“ – вели убавата Дилета Л...
Барала милионски хонорар за чување деца – Зошто Ванеса Брајант е во лоши односи со мајка ѝ по смртта... „Таа ме контактираше преку адвокати и ми побара 5 милиони долари, куќа и Мерцеде...
Џиџи Хадид и Зендеја во традиционално индиско сари, Пенелопе Круз со длабок шлиц – ѕвездите на црвен... Зендеја носеше фустан што потсеќа на небо со ѕвезди, Џиџи Хадид носеше екстраваг...
Не ѝ дозволува да пали светло, ja тера да носи темни бои: Бизарниот однос на Ал Пачино (83) и девојк... „Тој инсистира таа да не пали светло во домот, затоа што не сака себеси да се гл...
„Јас воопшто не сум како него“ – Зошто Марго Роби е во лоши односи со татко ѝ? Тој имал богатство од 100 милиони долари, но Марго морала да работи како хигиени...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg