Кристијано Роналдо ја објави првата фотка од близнаците со нивниот постар брат


Кристијано Роналдо ја објави првата фотка од близнаците со нивниот постар брат

Фудбалерот во вторникот ги претстави новородените близнаци на нивниот постар брат, Роналдо Џуниор, за време на првиот заеднички одмор.

kristijano-ronaldo-i-negoviot-sin-zaedno-so-bliznacite-na-prv-semeen-odmor-01.jpg

Роналдо на неговиот Инстаграм профил објави прекрасна слика од него и 7-годишниот син како ги држат близнаците Матео и Ева во раце.

Горд што е татко на 3 прекрасни деца, тој на фотографијата напиша: „Благословен“.

Оваа семејна преслатка фотографија уште во првиот час имаше 1 милион лајкови, а сега веќе има над 4 милиони.

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Сите фризури на Џенифер Анистон во последниве 20 години Џенифер Анистон е позната по нејзината беспрекорна коса која секогаш изгледа сов...
Роналдо и Џорџина разменуваат нежности и уживаат во вода на одмор на Ибица (фото) Џорџина Родригез се породи во ноември 2017 и оттогаш постојано се одржува во фор...
Близнаците на Курникова и Иглесијас полнат 3 години – мама објави слатки фотки од нив Енрике и Ана го чуват приватниот живот во тајност, но поранешната тенисерка обја...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg