Дакота Џонсон и фронтменот на Coldplay конечно „уловени на дело“ (фото)


Дакота Џонсон и фронтменот на Coldplay конечно „уловени на дело“ (фото)

Тие се обидуваат да ја сочуваат својата приватност, но папарацо фотографите успеаја да ги уловат во интимни мигови.

 vo-vlechki-i-vljubena-do-ushi-dakota-dzonson-go-baknuva-frontmenot-na-grupata-coldplay-foto-001.jpg

Актерката Дакота Џонсон се состанува со фронтменот на групата Coldplay, а папараците ги уловија како се бакнуваат во супермаркет во Лос Анџелес.

28-годишната ѕвезда од „Fifty Shades“ облечена во кежуал издание со влечки изгледа вљубено до уши во 41-годишната рок ѕвезда.

View this post on Instagram

Always In My Head R42 #ColdplayBuenosAires

A post shared by Coldplay (@coldplay) on

Дакота ја поврзуваат со Крис од октомври минатата година, откако беа уловени заедно на интимна вечера во Лос Анџелес, а потоа таа присуствуваше и на еден концерт на Coldplay во Аргентина и седеше со членовите на бендот.

vo-vlechki-i-vljubena-do-ushi-dakota-dzonson-go-baknuva-frontmenot-na-grupata-coldplay-foto002.jpg

Вљубениот пар уловен во супермаркет:

4C49347500000578-0-image-m-68_1526413327228.jpg

4C49395A00000578-0-image-m-69_1526413371822.jpg

4C4935AE00000578-0-image-a-62_1526413227076.jpg

4C493A9500000578-0-image-m-67_1526413309198.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Норт Вест на 5 години започна кариера како модел (фото) Ќерката на Ким и Канје, Норт Вест, официјално навлезе во семејниот бизнис и почн...
Џорџина ги однесе на натпревар 3-те деца на Роналдо да го бодрат од тр... Џорџина Родригез редовно оди на фудбалските натпревари на Роналдо, најчесто со н...
Ирина Шајк со Бредли Купер и неговата мини копија, ќеркичката Леа, на ... Бредли Купер и Ирина Шајк се пример за среќно, славно семејство кое навистина зн...