18 години постар, има бизнис империја: Кој е турскиот милијардер што ја освои Емина Јаховиќ?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Чувар 22-07-2019
Sales Assistant 22-07-2019


18 години постар, има бизнис империја: Кој е турскиот милијардер што ја освои Емина Јаховиќ?

Тој има 54 години и одлично изгледа, се занимавал со пливање, а сега поседува бизнис империја во Турција.

18-godini-postar-ima-biznis-imperija-koj-e-turskiot-milijarder-shto-ja-osvoi-emina-jahovikj-01.jpg

На почетокот од 2018 година Емина Јаховиќ се разведе од Мустафа Сандал по 10 години брак. Со него пејачката ги има двата сина Јаман и Јавуз.

Од неодамна таа е во врска со турскиот милијардер Садетин Саран, кој има два брака зад себе, а од првиот има ќерка. Тој е 18 години постар од 36-годишната Емина. На чело е на групацијата „Saran Group“.

Папарацо фотографите неколку пати го уловија парот заедно, а Емина откри дека кај новиот партнер ѝ се допаѓа апсолутно сè.

Како изгледа турскиот милијардер:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10 пати кога Ким Кардашијан беше злобна кон своите сестри Понекогаш таа не ги одобрува нивните љубовни избори, а понекогаш ја ежи фактот к...
7 пати кога на славните им биле платени илјадници долари за обични раб... Иако многумина мислат дека сите славни личности ги заработуваат милионите со мно...
Татко на 69 години: Ричард Гир доби син со 33 години помладата сопруга 69-годишниот Ричард Гир и 35-годишната Алехандра Силва го добија нивното прво за...