По 2-годишна врска, Алекс ја запроси Џеј Ло со огромен дијамантски прстен
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


По 2-годишна врска, Алекс ја запроси Џеј Ло со огромен дијамантски прстен

По долго очекување и многу лажни гласини, Алекс Родригез и Џеј Ло конечно се верија по 2-годишна врска, а веста ја споделија на социјалните мрежи.

po-2-godishna-vrska-aleks-ja-zaprosi-j-lo-so-ogromen-dijamantski-prsten-1.jpg

Иако досега имаше многу гласини за нивната свршувачка, по долго нетрпение на фановите, Алекс конечно ја запроси неговата сакана додека се на романтичен одмор.

View this post on Instagram

#beachbums 🌅🌴💕

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Тие постојано споделуваат моменти од нивната врска на социјалните мрежи, па по неколку објави од романтичното бегство, Родригез објави и фотка од раката на Џеј Ло со огромен веренички прстен и напиша „Таа кажа да“.

View this post on Instagram

she said yes ♥️

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

И Џеј Ло ја објави истата фотка на која Алекс ја држи нејзината рака со огромен дијамант, а во описот остави само срциња.

На 49-годишната музичка ѕвезда ова ќе ѝ биде 4-ти брак, а се надеваме дека нема да заврши како претходните три. 

Засега нема никакви дополнителни информации, но со нетрпение очекуваме детали околу свршувачката и свадбата. 

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотка од актерот од „Game of Thrones“ и неговата сопруга како држат шо... Шолјата за кафе во рацете на огромниот исландски актер изгледа како оптичка илуз...
Џеј Ло со длабоко деколте и перика од кристали, покрај тазе вереникот ... Пред 20 години таа првпат присуствуваше на најголемата модна вечер, а оваа годин...
Џеј Ло го надмина Алекс – му подари винтиџ автомобил од 200.000 долари... Тој неа ѝ купи Porsche од 140.000 долари, но Џеј Ло го „надмина“ со персонализир...