51-годишниот Дејвид Гета не може да ги тргне рацете од својата згодна 27-годишна девојка
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


51-годишниот Дејвид Гета не може да ги тргне рацете од својата згодна 27-годишна девојка

Иако се 4 години заедно и 24 години разлика, страста во нивната врска е како и првиот ден.

51-godishniot-dejvid-geta-ne-moze-da-gi-trgne-racete-od-svojata-zeshka-27-godishna-devojka-01.jpg

Дејвид Гета (51) ужива на плажа во Мајами со својата 27-годишна девојка Џесика Ледон. 

Легендарниот диџеј не можеше да ги тргне рацете од својата девојка. Сексапилната бринета се одлучи за танга бикини и покажа неверојатни стомачни мускули.

Има потекло од Куба, а израсната е во Мајами. Парот е заедно 4 години.

51-godishniot-dejvid-geta-ne-moze-da-gi-trgne-racete-od-svojata-zeshka-27-godishna-devojka-02.jpg

Погледнете и Уште фотки од парот на плажа!

Дејвид Гета со саканата на плажа во  Мајами:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Дејвид Бекам на Вимблдон како излезен од модна писта (фото) Откако Меган Маркл беше критикувана за не почитување на дрес кодот на Вимблдон, ...
На 50 години, во патики и хеланки Џеј Ло одржа лекција за сексапил Џенифер Лопез е доказ дека годините не ви можат ништо доколку посветено работите...
12 славни жени кои родија деца по 40-тата година И покрај тоа што лекарите советуваат дека најдобрите години за раѓање дете се до...