Шарлиз Терон за син ѝ кој носи фустани: „Моето дете за кое мислев дека е момче - е девојче“

ispoved-na-sharliz-teron-moeto-dete-za-koe-mislev-deka-e-momche-e-devojche-08.jpg

„Сметам дека да имаш блиска врска барем со еден од своите родители е вистински благослов. Пред мене имав пример за тоа каква може да биде една жена.

Сè што стори во животот мајка ми го стори затоа што немаше друг начин. Таа и кога стануваше во 6 часот наутро за да ги молзи кравите, не плачеше поради тоа, само го правеше тоа.

ispoved-na-sharliz-teron-moeto-dete-za-koe-mislev-deka-e-momche-e-devojche-07.jpg

Кога татко ми почина одеднаш бевме во огромни долгови и секоја банка нè бркаше. Таа се погрижи за тоа. Но, не е случи преку ноќ. Ѝ беа потребни 5 години, но успеа во тоа.

По смртта на татко ми, таа ја презема неговата градежна фирма. Најголемиот дар што ми го даде е глетката како става моќен оклоп и влегува храбро на состанок со 8 мажи и продолжува со шоуто. Се сеќавам дека си мислев: „И јас сакам да бидам таква!“, вели Терон.

ispoved-na-sharliz-teron-moeto-dete-za-koe-mislev-deka-e-momche-e-devojche-13.jpg

Уште фотки од синот на Шарлиз на следната страна...


Би можело да ве интересира:

Ник Канон, бившиот на Мараја Кери, има 12 деца – не може да ги наброи сите, едното почина од рак Ник Канон и Мараја Кери се венчаа по само два месеца врска, а заедно имаат две д...
Најзгодниот пар доби дете: Дејвид Гета сподели фотка со синчето и 24 години помладата девојка Кон крајот на минатата година, среде шпекулациите дека се разделиле, Дејвид Гета...
Не ѝ дозволува да пали светло, ja тера да носи темни бои: Бизарниот однос на Ал Пачино (83) и девојк... „Тој инсистира таа да не пали светло во домот, затоа што не сака себеси да се гл...
Го оставила за да ги оствари соништата – Кој е бившиот дечко на Џорџина Родригез, со кого била во вр... „Кога завршувавме со часови одевме во паркот и сонувавме. Зборувавме дека еден д...
Познати жени кои биле жртви на семејно насилство (и отворено зборуваа за тоа) Сигурно се сеќавате на потресните фотографии од Ријана на кои пејачката е со мод...
Шарлиз Терон на модна ревија со ќерка ѝ, која е родена како момче - Џексон (11) носи здолниште, има ... Шарлиз Терон ретко ги покажува децата во јавност, па беше вистинско освежување к...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg