Зошто Ирина Шајк го откачи Бредли Купер + реакциите на твитерџиите
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Зошто Ирина Шајк го откачи Бредли Купер + реакциите на твитерџиите

По повеќе од 4 години заедно Ирина одлучи да го напушти Бредли, а фановите прогнозираа дека нема да бидат изненадени ако Лејди Гага и Бредли почнат да се состануваат наскоро.

zoshto-irina-shajk-go-otkachi-bredli-kuper-reakciite-na-tviterdjiite-01.jpg

Разделбата на Ирина Шајк (33) и Бредли Купер (44) дојде како разочарување, бидејќи многумина ги сметаа како идеален пар.

zoshto-irina-shajk-go-otkachi-bredli-kuper-reakciite-na-tviterdjiite-06.jpg

Но, извор близок до парот открива дека нивната разделба била неизбежна. Ирина била иницијатор на разделбата затоа што таа имала големи надежи за нивната заедничка иднина и дека по раѓањето на нивната ќерка ќе стапат во брак, но тоа не се остварило.

Очекувала повеќе од Бредли во секој поглед, но била несреќна затоа што најмногу време тој посветувал на работата.

zoshto-irina-shajk-go-otkachi-bredli-kuper-reakciite-na-tviterdjiite-08.jpg

Дополнително нивниот однос го влошиле гласините за романсата помеѓу Бредли и Лејди Гага и неговата комплетна емоционална отсустност за време на снимањето на „A Star is Born“.

zoshto-irina-shajk-go-otkachi-bredli-kuper-reakciite-na-tviterdjiite-05.jpg

zoshto-irina-shajk-go-otkachi-bredli-kuper-reakciite-na-tviterdjiite-04.jpg

Ирина сфатила дека не е задоволна од нивото на поддршка што го добива од Бредли и од постојаните контроверзии во медиумите околу нивниот однос.

zoshto-irina-shajk-go-otkachi-bredli-kuper-reakciite-na-tviterdjiite-09.jpg

zoshto-irina-shajk-go-otkachi-bredli-kuper-reakciite-na-tviterdjiite-03.jpg

Минувале многу малку време заедно и единственото што ги поврзувало била ќерката Леа.

На следната страна реакциите на твитерџиите...Би можело да ве интересира:

Зошто Бредли Купер и Лејди Гага нема да бидат добар пар? Неверојатната хемија помеѓу нив не би имала долг животен век. Двајцата останаа с...
Ирина Шајк со ќерката во парк, Бредли Купер шета сам - двајцата среќни... Атрактивната Ирина е комплетно посветена на мајчинските обврски, а Бредли релакс...
Мајката на Бредли Купер живеела со нив - каква битка водат Ирина и Бре... „Ирина никогаш не се чувствуваше како дома во Лос Анџелес, особено не во домот с...