Прва насловна за Ирина Шајк по љубовната драма: „Сè уште верувам во брак“


Прва насловна за Ирина Шајк по љубовната драма: „Сè уште верувам во брак“

Ирина Шајк позираше топлес и откри дека „верува во брак“ за нејзиното прво интервју и прва насловна страна по љубовната катастрофа со Бредли Купер.

prva-naslovna-za-irina-shajk-po-ljubovnata-drama-se-uste-veruvam-vo-brak-001.jpg

33-годишниот супермодел позираше за Harper’s Bazaar, иако остана со полу-затворена уста на прашањата поврзани со приватниот живот.

Успеа да открие дека едноставно верува во бракот како заедница и дека не е против него, иако сите различно го доживуваат.

Фотки од едиторијалот за магазинот:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто Бредли Купер и Лејди Гага нема да бидат добар пар? Неверојатната хемија помеѓу нив не би имала долг животен век. Двајцата останаа с...
Прва фотка од Псалм, најмалото синче на Ким и Канје Ким Кардашијан објави прва фотка од лицето на нивното четврто дете, Псалм Вест. ...
Прва фотка од Лусиа, ќеркичката на Рики Мартин и неговиот сопруг Рики Мартин и неговиот сопруг, Џуан Јосеф имале уште една причина за славење пре...