Сите објавуваат фотки од себе „во староста“ – како ќе изгледаат славните кога ќе остарат? (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Сите објавуваат фотки од себе „во староста“ – како ќе изгледаат славните кога ќе остарат? (фото)

Некои се модерни и елегантни старци, други слатки и збрчкани баби и дедовци – проверивте ли какви ќе бидете вие во староста?

site-objavuvaat-fotki-od-sebe-vo-starosta-kako-kje-izgledaat-slavnite-koga-kje-ostarat-foto-01.jpg

Деновиве на социјалните мрежи сите се опседнаа со новиот предизвик и постојано гледаме фотки од пријателите „на стари години“.

Всушност, овие фотки се прават со филтерот за стареење на апликацијата FaceApp, која за некои е успешна, а за други тотално разочарување.

Но, како би изгледале славните личности кога ќе остарат според апликацијата?

Дали е реална, останува да видиме во наредните години...

Гордон Ремзи

Дрејк

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

Best caption wins ovo tickets

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on

Jonas Brothers

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

When you take a trip to the Year 3000.

A post shared by Jonas Brothers (@jonasbrothers) on

Ријана

site-objavuvaat-fotki-od-sebe-vo-starosta-kako-kje-izgledaat-slavnite-koga-kje-ostarat-foto-02.jpg

Кендал Џенер

site-objavuvaat-fotki-od-sebe-vo-starosta-kako-kje-izgledaat-slavnite-koga-kje-ostarat-foto-03.jpg

Џиџи Хадид

site-objavuvaat-fotki-od-sebe-vo-starosta-kako-kje-izgledaat-slavnite-koga-kje-ostarat-foto-04.jpg

Барак Обама

site-objavuvaat-fotki-od-sebe-vo-starosta-kako-kje-izgledaat-slavnite-koga-kje-ostarat-foto-05.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Како изгледаат ќерките на славните мажи? (фото) Помеѓу славните мажи има многу горди татковци на ќерки кои ги наследиле нивните ...
Како изгледаат ѕвездите кога се гости на свадба? (фото) Ѕвездите секогаш изгледаат гламурозно на секој свечен настан и внимаваат на секо...
Како изгледаат славните дами на плажа летово? (фото) Славните дами знаат како да уживаат во животот и одморот го користат максимално....

Спонзорирани линкови: