Лејди Гага не може да ги тргне рацете од новото момче, Бредли Купер е историја
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Лејди Гага не може да ги тргне рацете од новото момче, Бредли Купер е историја

33-годишната пејачка во сексапилно издание ужива во друштво на новото момче. Дали ова е крај за гласините со Бредли Купер?

lejdi-gaga-ne-mozhe-da-gi-trgne-racete-od-novoto-momche-bredli-kuper-e-istorija-01.jpg

Лејди Гага годинава ја раскина свршувачката со Кристијан Карино, па постојано беше поврзувана со Бредли Купер. Но, изгледа нивната романса останува само на гласини.

Лејди Гага (33) е фотографирана како се бакнува со новото момче, инженерот за звук Ден Хортон, за време на ручек во еден ресторан во Калифорнија.

Пејачката изгледаше среќно и самоуверено во црните шорцеви и покрај својата нова љубов.

Фотки од Гага и Хортон:

lejdi-gaga-ne-mozhe-da-gi-trgne-racete-od-novoto-momche-bredli-kuper-e-istorija-02.jpg

lejdi-gaga-ne-mozhe-da-gi-trgne-racete-od-novoto-momche-bredli-kuper-e-istorija-06.jpg

lejdi-gaga-ne-mozhe-da-gi-trgne-racete-od-novoto-momche-bredli-kuper-e-istorija-05.jpg

lejdi-gaga-ne-mozhe-da-gi-trgne-racete-od-novoto-momche-bredli-kuper-e-istorija-04.jpg

lejdi-gaga-ne-mozhe-da-gi-trgne-racete-od-novoto-momche-bredli-kuper-e-istorija-07.jpg

Прочитајте и Зошто Бредли Купер и Лејди Гага нема да бидат добар пар?

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто Бредли Купер и Лејди Гага нема да бидат добар пар? Неверојатната хемија помеѓу нив не би имала долг животен век. Двајцата останаа с...
Лејди Гага со мајка ѝ, Бредли Купер со прекрасната Ирина Шајк на NBR a... Лејди Гага се одлучи за сексапил и гламур од стариот Холивуд, додека Ирина Шајк ...
Мајката на Бредли Купер живеела со нив - каква битка водат Ирина и Бре... „Ирина никогаш не се чувствуваше како дома во Лос Анџелес, особено не во домот с...