Леонардо ди Каприо цело лето ужива со 22 години помладата девојка низ Европа (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Леонардо ди Каприо цело лето ужива со 22 години помладата девојка низ Европа (фото)

На Леонардо ди Каприо изгледа „му се погоди“ 22 години помладата девојка и летото го поминува со неа на јахта низ Италија.

leonardo-di-kaprio-celo-leto-uzhiva-so-22-godini-pomladata-devojka-niz-evropa-foto-01.jpg

Актерот заедно со Камила Морон летово неколкупати ја посети Европа, а овојпат се на јахта низ Италија.

Парот ужива во летните лудории во вода, а Леонардо изгледа како конечно да ја пронајде среќата во 22-годишниот модел.

Изворите блиски до нив велат дека тие се многу сериозни и дека наскоро е можно да очекуваме брак, но сепак, тоа се само непотврдени гласини.

44-годишниот Леонардо ужива со младиот модел во Италија:

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Татко на 69 години: Ричард Гир доби син со 33 години помладата сопруга 69-годишниот Ричард Гир и 35-годишната Алехандра Силва го добија нивното прво за...
Леонардо ди Каприо и уште 4 ѕвезди кои сè уште живеат со родителите Леонардо ди Каприо ја носи мајка си и на настани. Селена Гомез има потреба од по...
На 50 години, во патики и хеланки Џеј Ло одржа лекција за сексапил Џенифер Лопез е доказ дека годините не ви можат ништо доколку посветено работите...