„Најзгодниот затвореник“ беше оставен како што ја остави сопругата - Клое се бакнува со нов маж (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 10-07-2020


„Најзгодниот затвореник“ беше оставен како што ја остави сопругата - Клое се бакнува со нов маж (фото)

Клое Грин, ќерката на сопственикот на Topshop модната империја, во 2017-та го заведе „најзгодниот затвореник во светот“ и за нивната афера се дозна преку папарацо фотографии. Тогаш, Џереми Микс, беше уште во брак, па сопругата дозна за аферата токму преку фотки.

najzgodniot-zatvorenik-bese-ostaven-kako-sto-ja-ostavi-soprugata-kloe-se-baknuva-so-nov-maz-001.jpg

Но, изгледа тркалото се заврте, па Клое Грин сега се бакнува со Роми Џани, 42-годишен капитен на поло тимот во Монте Карло, додека од Џереми Микс нема ни трага ни глас.

najzgodniot-zatvorenik-bese-ostaven-kako-sto-ja-ostavi-soprugata-kloe-se-baknuva-so-nov-maz-02.jpg

najzgodniot-zatvorenik-bese-ostaven-kako-sto-ja-ostavi-soprugata-kloe-se-baknuva-so-nov-maz-03.jpg

najzgodniot-zatvorenik-bese-ostaven-kako-sto-ja-ostavi-soprugata-kloe-se-baknuva-so-nov-maz-05.jpg

Клое и Џереми станаа родители една година откако ја почнаа својата романса, а наводно голем проблем меѓу парот избил кога Џереми не стигнал на првата роденденска прослава на својот син во Монако.

najzgodniot-zatvorenik-bese-ostaven-kako-sto-ja-ostavi-soprugata-kloe-se-baknuva-so-nov-maz-06.jpg

Фотките кои потврдуваат дека „најзгодниот затвореник во светот“ беше оставен на ист начин како што тој ја остави сопругата:

najzgodniot-zatvorenik-bese-ostaven-kako-sto-ja-ostavi-soprugata-kloe-se-baknuva-so-nov-maz-07.jpg

najzgodniot-zatvorenik-bese-ostaven-kako-sto-ja-ostavi-soprugata-kloe-se-baknuva-so-nov-maz-08.jpg

najzgodniot-zatvorenik-bese-ostaven-kako-sto-ja-ostavi-soprugata-kloe-se-baknuva-so-nov-maz-09.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотки од одморот на Емина Јаховиќ + кое ѝ е новото момче милионер, според гласините По разводот со Мустафа Сандал беше во врска со атрактивен 18-години постар турск...
12 фотки од Кендал Џенер кои мама Крис сигурно сака да ги заборавиме Под дејство на алкохол, со златен заб и чудни стајлинзи, со акни на лицето – кои...
Ѕвезди на кои треба да им се забрани Фотошоп И славните понекогаш сакаат да го прикажат нивниот живот на социјалните мрежи ка...